Bērnu slimnīcas fonds (BSF) nupat saņēmis iespaidīgu ziedojumu – 2,8 miljonus eiro. Varētu uzskatīt, ka tas ir bērnu veselības veicināšanai, ja vien sponsors nebūtu ķīniešu bioinženierijas uzņēmums “MGI Latvia”. Tas Mārupē “Lidostas parks” teritorijā darbojas kopš plānveida bio ieroču specoperācijas “Covid-19 pandēmija” sākuma 2020. gadā. Tas sakrīt ar laiku, kad Latvijā, tāpat kā lielākajā daļā valstu sākās DNS paraugu masveida ievākšana “kovida testi” no visu vecumu iedzīvotājiem.

Slimnīcas fonda pārstāvji norāda, ka ziedojums “veicinās retu slimību diagnostikas attīstību, uzlabos individuālu pacientu ārstniecību.” Netiek slēpts, ka nauda tiks ieguldīta “nākamās paaudzes genoma sekvenēšanas tehnoloģijās, precīzijas medicīnas risinājumos un speciālistu apmācīšanai”, to minot kā priekšnoteikumu mūsdienīgai diagnostikai un retu slimību ārstēšanai. Tomēr publiski netiek atklāts, kādus pakalpojumus no BKUS ķīnieši pieprasa apmaiņā pret šo apjomīgo “ziedojumu”.

Avots: Bērnu slimnīcas fonds no biotehnoloģiju uzņēmuma «MGI Latvia» saņēmis 2,8 miljonu eiro ziedojumu / Raksts (lsm.lv)

Tajā pat laikā valsts iestāde “Valsts Drošības dienests” (VDD) ziņo, ka Ķīnas gēnu izpētes produktu ražotājs “MGI”, nonācis tās redzeslokā saistībā ar iespējamu Ķīnas ietekmes instrumentu pielietošanu LR teritorijā. Bērnu slimnīcas pārstāvji gan kategoriski noliedzot iespēju par jebkādu datu nodošanu Ķīnas kompānijai, atkārtojot jau minēto narratīvu – ziedojums glābšot bērnu dzīvības.

Atsauce: Labdari vai spiegi? Bērnu slimnīcas fondam ziedojusī Ķīnas kompānija VDD uzmanības lokā (delfi.lv)
Atsauce: Baidoties no koronavīrusa, baumo par Pierīgā it kā uzbūvētu Ķīnas gēnu inženierijas laboratoriju | Jauns.lv

Informācija par ķīniešu “BGI” citos resursos liecina: “Kompānija piedāvā arī veidot Covid testēšanas laboratorijas, sniedzot “tehnisko ekspertīzi”, nodrošinot “augstas caurlaidspējas sekvencētājus” un “veicot papildu ziedojumus”. Izskatās pēc piedāvājuma, no kura jebkura valsts nespētu atteikties. Taču ASV amatpersonas ir aizdomīgas par “BGI” saistību ar Ķīnas valdību. Iespējamība, ka Ķīna jau tagad ieguvusi miljoniem amerikāņu gēnu datus, ir ļoti liela. Pētījumi rāda, ka Ķīna varētu būt nozagusi ap 80% amerikāņu personīgos datus.”

Filtrpapīrs, uz kura Latvijas dzemdību iestādēs savāc jaundzimušo asinis, pārdurot pēdu.

Katram jaundzimušajam Latvijā (kura vecāki piekrīt), pārdur pēdu un notecina asinis 🩸 uz kartona gabaliņa (attēlā). Tas tiek pamatots ar potenciālo ģenētisko saslimšanu meklēšanu.

Asinis no pēdas tiek pilinātas uz šiem pieciem apļiem

“Visiem jaundzimušajiem Latvijā no 48. līdz 72. dzīves stundai veic asins piliena skrīningu sešām slimībām: fenilketonūrijas, iedzimtas hipotirozes, cistiskās fibrozes, iedzimtas virsnieru garozas hiperplāzijas (21. hidroksilāzes deficīts), galaktozēmijas un biotinidāzes deficīta agrīnai diagnostikai.”

Šāda prakse pastāv vairākus gadus, un ģenētiskā informācija nonāk Bērnu slimnīcā.

Svarīgi norādīt, ka vecākiem, kuri atsakās savam bērnam veikt šo procedūru, mediķi mēdz draudēt ar sociālo dienestu uzraudzību, jo netiekot ievērotas bērnu intereses uz veselības aizsardzību.

Daži cilvēki izsaka neoficiālus minējumus, ka šie filtrpapīri tiek sūtīti uz pilsētvalsti Romas centrā vekseļu veidā.

Vien dažas dienas pēc miljonu ziedojuma saņemšanas Bērnu slimnīcas pārstāvji nāca klajā ar paziņojumu, kas līdzinās pozitīvisma kampaņai, lai atspēkotu sabiedrības aizdomas ķīniešu neviennozīmīgo nolūku saistībā.

Atsauce: Pateicoties jaunajai jaundzimušo skrīninga sistēmai, Bērnu slimnīcā jau kāds mazulis izglābts no smagas invaliditātes | LA.LV

Izplatītā informācija liek domāt, ka Bērnu slimnīcā, iespējams, sākušies eksperimentālu medikamentu izmēģinājumi uz bērniem, kuru vecāki uzticējušies un pieļāvuši ģenētisko analīžu ņemšanu no pēdas:

“Skrīningā bērnam tika atrastas izmaiņas, tāpēc aizdomu par iedzimtu spinālu muskuļu atrofiju dēļ tika veiktas atkārtotas analīzes, kas apstiprināja slimību. Nekavējoties tika sasaukts konsīlijs un Nacionālais veselības dienests dienas laikā sniedza iespēju zīdainim ievadīt inovatīvu medikamentu, kas viņu var glābt no slimības izraisītām invalidizējošām sekām.”

Tālāk lasāms, ka šāda shēma ļauj ne tikai izmēģināt jaunus medikamentus uz labticīgu vecāku bērniem, bet arī piesaistīt viņus farmācijas produkcijas patērēšanai visa mūža garumā:

“Spinālo muskuļu atrofiju nosaka muguras smadzenēs esošo nervu šūnu – motoneironu – progresējoša deģenerācija un zudums. Ja terapija, kura Latvijā pieejama kopš 2019. gada, tiek uzsākta pirms simptomu parādīšanās, iespējams, ka bērns, saņemot vienu no diviem šobrīd Latvijā pieejamiem medikamentiem visu mūžu vairākas reizes gadā, var neizjust nekādus citus traucējumus un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.”

“Vakcīnrealitāte Latvijā” jau vēstīja, ka Bērnu slimnīca Vienības gatvē praktizē neviennozīmīgus veselības veicināšanas paņēmienus. Tās paspārnē darbojas Ģimenes vakcinācijas centrs, ko vada odiozā vakcinācijas propagandētaja Dace Zavadska. Viņa regulāri izplata maldinošus un absurdus apgalvojumus par potēm un veselību, un tajā pat laikā kā Bērnu slimnīcas amatpersona aicina vecākus uzticēt viņai savu bērnu veselību.

Papildus tam, Bērnu slimnīcā uzspieda diskutablo un veselībai viennozīmīgi kaitīgo bezskābekļa jeb elpceļu aizklāšanas režīmu darbiniekiem, vecākiem un mazajiem pacientiem no 7 gadu vecuma vēl gadu pēc “kovida pandēmijas” gala.

Atsauce: https://www.bkus.lv/lv/content/kas-jaievero-dodoties-vizite-uz-bernu-slimnicu

Kā arī Bērnu slimnīcā joprojām tiek veikti veselībai nedroši testi jeb ģenētiskās informācijas ievākšana:

Atsauce: Kas jāievēro, dodoties vizītē uz Bērnu slimnīcu | Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (bkus.lv)

 Bērnu slimnīcā, kā arī citos valsts kapitāldaļu stacionāros pacientiem joprojām tiek “laipni atgādināts” un “silti rekomendēts” saņemt “Pfizer” grafēna injekcijas.  Vecāki “Vakcīnrealitātei” ziņo, ka Bērnu slimnīcā bērniem no 12 g.v. tiek atteiktas plānotās operācijas, ja nav saņemtas divas kovid-19 grafēna injekcijas.Last modified: 10. maijs, 2023