Jaunajām māmiņām un tuviniekiem!

Gadījums no blakņu ziņojumu datubāzes!

Zini – pasargā!

Jauna māmiņa 17. martā saņēma “Pfizer” otro devu. Nākamajā dienā viņas 5 mēnešus vecajam zīdainim, kas tika barots ar krūti, parādījās izsitumi.

Turpmāko diennakti mazulīte nebija nomierināma, atteicās no ēdiena, kā arī viņai paaugstinājās ķermeņa temperatūra.

Paciente aizvedusi zīdaini uz slimnīcu, kur analīzēs konstatēti paaugstināti aknu rādītāji. Bērna stāvoklis strauji pasliktinājies un viņš gājis bojā.

Sievietes, ja nerūpējaties par savu veselību (tikai “komfortu”), tad padomājiet vismaz par saviem bērniem!

Jauna māmiņa un eksperimentāla injekcija nav savienojamas! Tāpat kā tabaka, alkohols un vairums medikamentu šajā periodā. Pat atsevišķas tējas grūtniecēm un barojošām māmiņām neiesaka, kur nu vēl eksperimentālu injekciju.

Grūsnas kuces vetārsti atsakās vakcinēt! Domājam!

Avots: www.medalerts.org

VAERS datu bāzē mediķi vai paši cietušie/viņu tuvinieki iesnieguši jau vairāk nekā pus miljonu ziņojumu par smagām blaknēm, invaliditāti vai nāvi pēc kovid vakcīnu injekcijām: skatīt šeit.

Avots: www.medalerts.org

Tajā pat laikā atsevišķi pakalpojumu sniedzēji rada priekšnoteikumus tam, lai veicinātu grūtnieču vakcinēšanos. Piemēram, Olimpiskajā sporta centrā Rīgā nodarbības pieejamas tikai tām grūtniecēm, kuras pārslimojušas vai arī ļoti ļoti riskējušas un saņēmušas kovid preparātu, kam ietekme uz auglību nav klīniski pētīta.

Lasītāja iesūtīts ekrānšāviņš

Dokumenti un vakcīnu ražotāju norādes par to, ka grūtnieču vakcinēšanas drošums nav pētīts: https://www.vakcinrealitate.org/…/6-mits-covid-19…/

Avots: www.vakcinrealitate.org

Svaigs pētījums par kovid vakcināciju grūtniecēm:

13.9% apstājās grūtniecība; tām, kurām bērni palika dzīvi, preparāts tika saņemta pārsvarā 3.trimestrī. Ja visas būtu vakcinējušās 1. trimestrī, skaitlis būtu vēl augstāks.

Turklāt! Tiek minēts, ka bērni piedzima dzīvi, neprecizējot viņu veselības stāvokli un priekšlaicīgu dzemdību faktu. Pētījums: šeit.

Avots: www.nejm.org

Atbalsti Vakcīnrealitāti: šeit

Last modified: 1. oktobris, 2021