Sižeti, televīzijā, reklāmraksti žurnālos, “ziņu” portālos –

spriežot pēc reklāmu intensitātes un daudzveidības, Latvijā aktivizēta dzemdes kakla vēža (HPV jeb cilvēka papilomas vīrusa) promotēšanas kampaņa.

Drīzumā varētu sekot komunikācijas aģentūru sacerēti fake news jeb viltus ziņas (ar sižetiem “Panorāmā”, dzelteniem rakstiem portālos) par Latvijā vai kur citur no cilvēka papilomas vīrusa bojā gājušiem (agrīnā vecumā izlaidīgu dzimumdzīvi sākušiem) jauniešiem.
“Jo nevakcinēti”.

Pievērsiet uzmanību, ka reklāmas kampaņa sakrīt ar laiku, kad šo poti patērētāju loka paplašināšanas nolūkos Latvijā sāk uzspiest ne tikai 12 gadu vecām meitenēm, bet arī zēniem!

 Svarīgākais, kas Jums jāzina par šo poti:

– apmēram 98% cilvēku pārnēsā CP vīrusu!

– vakcīna nepasargās, ja cilvēks jau inficēts CP vīrusu;

– vīrusa esamība organismā nenozīmē, ka cilvēks saslims ar vēzi. Cilvēka organismā dzīvo triljoniem baktēriju, vīrusu, fungi un citi mikroorganismi, kas neizraisa saslimšanu. Saslimšanu palaidējs ir papildus “trigeris”;

– CPV vakcīnās ir embriju šūnas; tās iedarbība uz reproduktīvo sistēmu nav pārbaudīta drošos ilgtermiņa pētījumos;

– CPV vakcīnai bieži ir nopietnas sekas (invaliditāte, pārvietošanās spēju zudums, nāve); Plašāk – šeit: Meiteņu vecākiem: pētnieki ziņo par strauju dzemdes kakla vēža saslimstības kāpumu kopš HPV vakcinācijas ieviešanas – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)

– māte var nodot šo vīrusu savam jaundzimušajam. Tas nozīmē, ka viņa organismā jau būs vīruss.

 Tātad vakcinēt nav vairs vērts, jo pašā vakcīnas lietošanas instrukcijā norādīts: vakcīna nav efektīva, ja cilvēks jau inficēts ar cpv vīrusu.

Visi avoti un pētījumi par šo Latvijā piedāvāto vakcīnu – VR Latvijā izpētes rakstā šeit: Dzemdes kakla vēža vakcīna – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)

Plašāk: Dzemdes kakla vēža vakcīna – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)
Avots: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23016780/
Avots: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23016780/

Avots: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22188159/
Plašāk: Meiteņu vecākiem: pētnieki ziņo par strauju dzemdes kakla vēža saslimstības kāpumu kopš HPV vakcinācijas ieviešanas – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)
Last modified: 1. februāris, 2023