
“Sapotē tagad, pirms viņš pasaka, kā jūtas”
Turpinām kliedēt vakcinācijas mītus un analizēt mediķu manipulatīvās frāzes, ko nākas dzirdēt jaunajiem vecākiem. Šoreiz viens no šokējošākajiem iesūtītajiem citātiem, ko kādai māmiņai nācās dzirdēt no medmāsas: “Labāk sapotēt tagad nevis vēlāk. Kamēr mazi, viņi vēl nesaprot un tā nepretojas…”
Un patiešām, kādā veidā dažu dienu vai mēnešu vecs zīdainis spēj “pateikt”, kā jūtas pēc vakcinācijas?
Aplūkojot “oficiālo” vakcinācijas kalendāru, rodas jautājums par to, kādēļ lielākā daļa vakcīnu tiek ievadītas bērna pirmajā dzīves gadā. Tas ir periods, kad mazulis neprot ne runāt, ne īsti pārvaldīt savas rokas, lai norādītu uz sāpošu vietu, ne arī izskaidrot savas sajūtas. Vai tiešām medmāsas sacītajam ir kāds pamats?
Viens no argumentiem par agrīno vakcināciju ir sekojošs: bērnam imūnsistēma nav nobriedusi un tādēļ tā ir jāpasargā, jāpalīdz “uztrenēt”.
“Jaundzimušo imunitāti bieži raksturo kā “nenobriedušu” galvenokārt tāpēc, ka salīdzinājumā ar pieaugušajiem, ir traucēta adaptīvā reakcija, jo īpaši attiecībā uz B-šūnu funkcijas un antivielu ražošanas trūkumiem, kā arī ierobežoto T-šūnu reakciju apjomu un to daļēju novirzi uz Th2. -tips, norādīts šajā pētījumā:

Tātad zīdaiņa imūnsistēma nevar pilnvērtīgi izstrādāt antivielas. Tad kādā veidā vakcinācija var atrisināt šo problēmu? Tā būtībā ar varu saindē zīdaiņa organismu ar dažādām vielām, toksīniem un patogēniem. Un šādā veidā zīdaiņa nenobriedusī imūnsistēma “mācās” un pēc tam pateiks “paldies”?
Turpat pētījumā ir apskatāma organisma attīstības tabula.

Par zīdaiņa imūnsistēmas attīstību lasiet šajā pētījumā.
Savukārt NHS mājaslapā norādīts:
“Pēdējo trīs grūtniecības mēnešu laikā mātes antivielas caur placentu tiek nodotas vēl nedzimušajam bērnam. Šo imunitātes veidu sauc par pasīvo imunitāti, jo bērnam tiek dotas antivielas, nevis pašam tās veidojas. Antivielas ir īpašas olbaltumvielas, ko ražo imūnsistēma, lai palīdzētu aizsargāt organismu pret baktērijām un vīrusiem. Bērnam nodoto antivielu daudzums un veids ir atkarīgs no mātes imunitātes. Piemēram, ja esat slimojusi ar vējbakām, jums ir izveidojusies imunitāte pret šo slimību, un noteikts antivielu skaits pret vējbakām tiks nodots jūsu mazulim. Bet, ja jūs neesat slimojusi ar vējbakām, jūsu mazulis nebūs aizsargāts.”

Caur elpceļiem nevis asinsriti
Pieminēšanas vērta informācija: ja sieviete ir vakcinēta pret kādu konkrētu slimību, mazulis nesaņems nepieciešamās antivielas, jo tās ir mākslīgi radītas un nav noturīgas. Atšķirībā no dabīgā veidā, t.i., pārslimojot, iegūtajām antivielām.
Kādēļ? Jo, injicējot patogēnu, tiek apiets dabīgs mikroorganisma ienākšanas ceļš cilvēka organismā. Visbiežāk cilvēks inficējas gaisa-pilienu veidā, nevis patogēnam pa taisno nonākot asinsritē.
Jāpiemin, ka cilvēka organisms sastāv no triljoniem baktēriju, vīrusu, mikroorganismu, fungus un arī parazītiem. Tikai noteiktos brīžos, kad tiek “trigerēts” kāds konkrēts palaidējmehānisms, cilvēkā esošās vai ienākošās baktērijas izraisa saslimšanu.
Dabas brīnums pret tehnokrātisko
Rodas loģisks jautājums – ja bērna imūnsistēma nav nobriedusi, kādā veidā bērna organisms spēs pareizi “saražot” antivielas?
Vai nenobriedusī imūnsistēma spēs izturēt dzīvo tuberkulozes baktēriju, kuru ievada trešajā dzīves dienā?
Vai divus mēnešus veca zīdaiņa organisms spēj izturēt 6 dažādus patogēnus, ko ievada ar vienu kombinēto vakcīnu?
Vai 4-6 mēnešu veca zīdaiņa organisms spēs izturēt piespiedu kārtā inficēšanos ar Rota vīrusu, jo mutē pilināmie pilieni satur DZĪVU Rota vīrusu?
Un vēl tajā pašā vizītē saņemt MMR vakcīnu, kas arī ir DZĪVA vakcīna.
Bet bērns taču ir nepasargāts un tādēļ ir jāvakcinē – mediķi vienbalsīgi iesaucas.
Bet vai tiešām daba par to nav parūpējusies?
Ir gan. Un šo brīnumu sauc mātes pienu.
Patiesībā dabā viss ir pārdomāts, ja vien mēs necenšamies ieviest savas korekcijas un mākslīgi ietekmēt dabas procesus.
Mātes piens aizsargā mazuli pirmajos divos dzīves gados. Ar mātes pienu mazulim tiek nodotas antivielas, ko māte ir ieguvusi savas dzīves laikā. Piena specifiskais sastāvs palīdz radīt tādu vidi, lai nerastos iekaisumi un zīdaiņa imūnsistēma spētu veiksmīgi attīstīties.
Vairāk par šo lasiet šeit, šeit un vēl arī šajā pētījumā.
Kā norādīts te: “Zīdaiņa imūnsistēmas nenobriedums un straujā patogēnu evolūcija ir radījusi pieprasījumu mātei nodrošināt gatavus specifiskus aizsardzības faktorus saviem pēcnācējiem. To panāk augļa periodā ar IgG antivielu transplacentāru transportēšanu un pēc piedzimšanas ar IgA antivielām mātes pienā. Mātes piens satur arī dažādus nespecifiskus aizsardzības faktorus, kas veicina tā pretmikrobu iedarbību. Ir pierādīts, ka barošana ar krūti samazina saslimstību ar gastroenterītu, septicēmiju, vidusauss iekaisumu, urīnceļu infekciju, encefalītu, pneimoniju un nekrotizējošo enterokolītu. Antivielu saturs mātes pienā, iespējams, veicina ne tikai tūlītēju, bet arī ilgtermiņa zīdaiņa aizsardzību, tostarp gan rezistenci pret infekcijām, gan imunoloģiskās tolerances attīstību pret nekaitīgiem vides antigēniem.”

Tātad mātes pienam ir milzīga nozīme bērna pasargāšanai no dažādām slimībām dzīves pirmajos divos gados!
Organisma terorizēšana kopš dzimšanas
Ko dara mūsdienu medicīna? Dzemdību namos tikko dzimušajam liek mutē pudeli ar mākslīgo pulverpienu (tā viena no pamata sastāvdaļām vairumā ražotāju produktiem ir palmu eļļa), māti emocionāli ietekmē un norāj par piena neesamību (lai gan patiesībā piens “atnāk” ap trešo dienu), un papildu šim visam, injicē dzīvu tuberkulozes vakcīnu. Kā arī nevajadzētu aizmirst par toksisko un sintētisko K “vitamīna” injekciju un nabassaites pārgriešanu, pirms pulsēšana ir beigusies. Visas šīs mākslīgi radītās darbības ietekmē jaundzimušā imūnsistēmas attīstības gaitu.
Lasiet sintētiskā K “vitamīna” izpētes rakstu šeit vai skatieties saīsināto versiju video formātā šeit.
Papildus iepriekš minētajam, jaundzimušā organismu turpina fiziski, ķīmiski ietekmēt ar nepārtraukto vakcinācija dzīves pirmā gada laikā (sk. vakcinācijas kalendāru). Pēc vakcinācijas pārsvarā tiek novērota paaugstināta temperatūra, ko iesaka “nosist” ar “Nurofen” (lasiet izpētes rakstu par “Nurofen” šeit).
Un, kad bērna organisms neiztur šādu teroru un saslimst, vecāki un mediķi meklē vainu visur citur, izņemot iepriekš veiktajās darbībās, kas mērķtiecīgi novājinājušas bērna imūnsistēmu. Imūnsistēmu, kas vēl nav līdz galam nobriedusi!
Atšķirībā no mākslīgā piena, mātes piens sastāva ziņā ir unikāls un “pielāgojas” katram bērnam. Šajā pētījumā pieminēts mātes piena nozīmīgums un arī mainība laika gaitā: “Piena imunitātes saturs laika gaitā mainās. Agrīnās laktācijas stadijās IgA, pretiekaisuma faktori un, visticamāk, imunoloģiski aktīvās šūnas sniedz papildu atbalstu jaundzimušā nenobriedušajai imūnsistēmai. Pēc šī perioda mātes piens turpina pielāgoties zīdaiņa ķermeņa uzbūvei un vajadzībām attiecībā uz imūno aizsardzību un uzturu. Tāpēc nepieciešamība veicināt zīdīšanu ir attaisnojama vismaz pirmajos 6 dzīves mēnešos, kad zīdaiņa sekrēcijas IgA ražošana ir nenozīmīga.”

Dabā viss ir pārdomāts. Mātes piens ir ne tikai svarīgākā pārtika zīdainim līdz gada vecumam, bet arī neatņemama sastāvdaļa bērna imūnsistēmas attīstībai un aizsardzībai pret saslimšanām.
Slimīgāki, neskatoties uz medicīnas “triumfu”
Likumsakarīgi, ka mūsdienās aizvien mazāk mammu pašas zīda savus bērnus? Vai tiešām rūpnīcā ražotais baltais pulveris var tikt pielīdzināts mātes pienam, ko viņas organisms ražo no savām asinīm un limfas? Un vai likumsakarība, ka bērni tagad ir slimīgāki, neskatoties uz medicīnas “triumfu”?
Kādā veidā mākslīgais rūpnīcas piens + injekcijas ar patogēniem (tostarp – dzīviem!) var veicināt zīdaiņa veiksmīgu un veselīgu attīstību?
Mūsdienās jaunais “bubulis” ir Covid-19 un tā iespēja “inficēt” zīdaiņus “caur mātes pienu”. Cik daudzas sievietes tika nošķirtas no saviem jaundzimušajiem tikai tādēļ, ka viņām bija pozitīvs Covid-19 tests? Arī pašlaik, 2023. gadā joprojām tiek pieprasīts Covid-19 tests, pirms sieviete ierodas dzemdēt slimnīcā! Tomēr jau ir pieejami pētījumi, ka neskatoties uz to, ka māte ir inficējusies ar Covid-19, zīdainim ir minimāla iespēja inficēties no mātes caur pienu.
Šajā pētījumā tika secināts: “Nelielā SARS-CoV-2 pozitīvo māšu grupā, kuras dzemdēja mūsu iestādē, lielākā daļa piena paraugu (95%) nesaturēja nosakāmu vīrusu, un nebija pierādījumu par jaundzimušo inficēšanos ar Covid-19 caur mātes pienu.”
Kā jūtas mazulis?
Un – patiesi, kā jūtas zīdainis pēc šīm injekcijām? Kādā veidā tik mazs bērns spēj “pateikt” vecākiem, ka kaut kas nav kārtībā?
Atbilde ir vienkārša: ar kliegšanu.
Tikai histēriski, nepārtraukti raudot. Šāda veida raudāšanu dakteri ir iesaukuši par “kolikām”. Lielisks veids, kā visu salikt vienā maisā un paziņot vecākiem, ka viss esot kārtībā, ka visi bērni raudot, un tam tā jābūt.
Šajā rakstā varat iepazīties ar iespējamo blakusparādību garo sarakstu, kas var parādīties pēc vakcinācijas. Vizuāli ir grūti novērtēt zīdaiņa veselības stāvokli. Viņam var būt ne tikai slikta dūša, galvassāpes, trauksme vai reibonis, bet arī smagākas blakusparādības. Un vienīgais izteiktais simptoms būs histēriska raudāšana, ko visi sauks par “kolikām”.
Kā piemēram, kombinētajā vakcīnā ir izteikts alumīnija daudzums, kas nokļūst zīdaiņa smadzenēs, tās negatīvi ietekmējot. Kombinēto vakcīnu, kuras sastāvā ir sešas(!) dažādas slimības, zīdaiņi (kuru vecāki piekrīt vakcinācijai), saņem divu(!) mēnešu vecumā! Šajā vecumā zīdaiņa smadzeņu darbība vēl tikai veidojas, attīstās neironu tīkli. Ja šajā vecumā bērnam alumīnija dēļ tiek traucēta smadzeņu attīstība, vecāki to nemaz neuzzinās! Tas ir tādēļ, ka šajā vecumā zīdainis vēl nestaigā, nerunā, nespēj pavisam apzināti izrādīt savas vēlmes, attieksmi un sajūtas.
Līdz ar to vēlākā vecumā, kad vecāki novēro nobīdes no attīstības kalendāra un dodas pie speciālista, šis speciālists var vienkārši pateikt, ka bērniņam ir autisms no dzimšanas un punkts. Netiks izskatīta nekāda saistība ar vakcināciju, jo pastāv uzskats – visas ar vakcināciju saistītās blakusparādības var notikt tikai pirmajās trīs dienās un aprobežojas ar paaugstinātu temperatūru un nemieru.
- Lasiet “Vakcīnrealitāte” izpētes rakstu par kombinēto vakcīnu šeit.
- Lasiet 10 faktus par “Infanrix hexa” kombinēto vakcīnu šeit.

Arī alerģiju jautājums ir jūtīga tēma. Mediķi proaktīvi noliedz jebkādu saikni starp vakcināciju un alerģiju, bet saikne viennozīmīgi pastāv.
Katra bērna organisms ir citādāks un atšķirīgi reaģēs uz katru vakcīnu. Neviens nepārbauda zīdaini pirms vakcinācijas. Visiem tiek injicēts “zelta standarts”, neatkarīgi no svara un veselības stāvokļa.
Vai zinājāt, ka kombinētās vakcīnas sastāvā ir laktoze?
Vai tik plaši izplatītā laktozes nepanesība bērniem varētu būt saistīta ar šo kombinēto vakcīnu, kuras sastāvā ir arī laktoze? Ja šī viela ir vakcīnas sastāvā un pašas vakcīnas mērķis ir, lai imunitāte reaģē un sāk izstrādāt antivielas, tad loģiski būtu secināt, ka arī laktoze kā tāda kļūst par “iebrucēju”, pret kuru ir jāsāk “cīņa”.
Vai zinājāt, ka lielākā daļa vakcīnu vīrusu tiek audzēti cāļa embrija šūnās?
Vakcīnas sastāvs var izraisīt alerģisku reakciju bērniem, kam jau ir alerģija pret olu. Vai gadījumā vakcīnā esošas olu olbaltumvielas ir tas faktors, kas var attīstīt bērnam alerģiju, jo vispārzināms, ka vakcīnas mērķis ir radīt imunitātes reakciju uz antigēnu – svešķermeni, kas nonāk organismā, tādējādi izstrādājot antivielas. Taču, ja vīruss tiek audzēts cāļa embrija šūnās, no loģikas izriet, ka katru reizi, kad bērns lietos olu, vistas gaļu vai produktus, kuru sastāvā ir olas olbaltumvielas, imūnsistēma to klasificēs kā antigēnu un sāks producēt antivielas. Tādā veidā radot organismā dažāda veida alerģiskas reakcijas kā, piemēram, izsitumus, ekzēmu, dermatītu, nātreni, kas būtībā ir organisma mēģinājumi atbrīvoties no nevajadzīgajām vielām un toksīniem, jo āda ir cilvēka ķermeņa lielākais orgāns.
Šajā pētījumā tiek norādīts: “Alerģija pret olām var izpausties kā atopiskais dermatīts, īpaši zīdaiņiem un maziem bērniem. Starptautiskā daudzcentru pētījumā ar bērniem ar atopisko dermatītu tika konstatēts, ka jūtīgums pret olām ir cieši saistīts ar agrīnu, vidēji smagu vai smagu atopisko dermatītu. Olu alerģijas un atopiskā dermatīta kombinācija ir astmas riska faktors.”
Vai zinājāt, kā MMR (masalu, masaliņu, cūciņu) vakcīnas sastāvā ir liellopa augļa serums?
Šajā pētījumā tiek norādīts, ka 20-50% liellopu augļa seruma ir inficēti ar govju caurejas vīrusu un citiem vīrusiem. Jāpiebilst, ka runa ir tikai par zinātnei zināmiem vīrusiem, kas veido niecīgu daļu no visiem pastāvošajiem vīrusiem.
Vai zinājāt, ka B hepatīta vakcīnā vīruss tiek audzēts uz maizes rauga (Saccharomyces cerevisiae)? Un vai zinājāt, ka kombinētās vakcīnas sastāvā ir arī B hepatīta vīruss?
Vispārzināms, ka vakcīnas mērķis ir radīt imunitātes reakciju uz antigēnu – svešķermeni, kas nonāk organismā, tādējādi izstrādājot antivielas. Taču, ja vīruss ir producēts uz pārtikas industrijā plaši izmantota rauga šūnām, no loģikas izriet, ka katru reizi, kad bērns lietos pārtikā produktu, kurā ir Saccharomyces cerevisiae rauga šūnas, imūnsistēma to klasificēs kā antigēnu un sāks producēt antivielas, tādā veidā radot organismā dažāda veida alerģiskas reakcijas kā, piemēram, izsitumus, ekzēmu, dermatītu, nātreni, kas būtībā ir organisma mēģinājumi atbrīvoties no nevajadzīgajām vielām un toksīniem, jo āda ir cilvēka ķermeņa lielākais orgāns.
- Vai šeit varētu meklēt arī celiakijas pirmavotu? Lasiet izpētes rakstu par celiakiju un saistību ar vakcināciju: šeit.
- Lasiet plašāk par to, kā vakcinācija var palielināt alerģijas un astmas risku šeit.
- Lasiet rakstu par olu alerģiju un saistību ar vakcināciju: šeit.
- Lasiet Latvijā dzīvojošas māmiņas pieredzes stāstu par bērna organisma reakciju uz vakcīnā esošajiem olbaltumiem: šeit.
Vai zinājāt, ka vakcīnu instrukcijās norādīta sekojoša informācija: priekšlaicīgi dzimušajiem mazuļiem ir paaugstināts apnojas risks jeb risks nosmakt miegā pēc vakcinācijas?
Kombinētās vakcīnas instrukcijā norādīts: “Primārai imunizēšanai ordinējot vakcīnas ļoti neiznēsātiem (priekšlaicīgi dzimušiem) zīdaiņiem (kas dzimuši ≤28 grūtniecības nedēļās), it īpaši tiem, kuriem anamnēzē ir elpošanas sistēmas nepietiekama brieduma pazīmes, jāapsver iespējamais apnojas risks un nepieciešamība uzraudzīt zīdaiņa elpošanu 48 – 72 stundas pēc vakcīnas ievadīšanas.”
Un kāds vēl mēģinās apšaubīt SIDS saistību ar vakcināciju, ja pašā vakcīnu lietošanas instrukcijā norādīts, ka jānovēro zīdaiņa elpošana vismaz 2-3 dienas pēc vakcīnas ievadīšanas?

Ja vakcinē pieaugušos
Kas notiek, ja pieaugušie tiek vakcinēti? Tie spēj ne tikai runāt un pastāstīt kur un kas sāp, bet arī parādās izteiktas blakusparādības.
“Vakcīnrealitāte” mājaslapā sadaļā “Pieredzes stāsti” ir lasāmi vecāku iesūtītie stāsti par vakcīnu blaknēm.
- Lasiet pieredzes stāstu pieaugušajam pēc B hepatīta vakcīnas: šeit.
- Grūtniece zaudē bērniņu pēc gripas vakcīnas: šeit.
- Meitene kļūst par invalīdi pēc HPV vakcīnas: šeit.
Filmas “Vaxxed” un “Vaxxed 2” ir apskatāmas daudzu vecāku liecības par bērnu vakcināciju un veselības stāvokļa pasliktināšanos vai pat nāvi. Skatīt filmas mājaslapu: šeit.
Pēc Covid-19 injekcijām aizvien vairāk cilvēku dalās pieredzēs stāstos par veselības stāvokļa pasliktināšanos vai pat tuvinieku, draugu aiziešanu viņsaulē noteiktā periodā pēc konkrēto injekcijas saņemšanas. Šādu gadījumu jau ir tik daudz, ka vairs nav iespējams noslēpt saikni.
Aizvien vairāk vecāku saprot, ka ir saikne starp vakcināciju un bērna veselības stāvokļa pasliktināšanos. Aizvien vairāk cilvēku par to sāk runāt.
Sociālajā tīklā “TikTok” ir pieejami neskaitāmi profili, kuros mammas un tēti dalās ar savu vakcīncietušo bērnu stāstiem un dzīvi. Viens no piemēriem: skatīt šeit.
Šajā TikTok profilā tiek apkopoti pieaugušo stāsti pēc Covid injekcijām. Šeit sieviete dalās ar savu dzīvi pēc liktenīgās Covid injekcijas.
Pētījumi
Immunologic aspects of breast feeding, antiinfectious activity of breast milk
Session 1: Feeding and infant development breast-feeding and immune function
How long do babies carry their mother’s immunity?
Postnatal Innate Immune Development: From Birth to Adulthood
Benefits and risks due to animal serum used in cell culture production
Current understanding of egg allergy
Last modified: 15. marts, 2023
[…] daba ir pārdomājusi un pasargā bērnu no saslimšanas līdz divu gadu vecumam, lasiet “Kādā veidā zīdaiņa nenobriedusī imūnsistēma spēj pareizi “saražot” antivielas?&… un “Zelta […]