#lasītājasvēstule

“Šodien sapratu to, ka diemžēl Latvijā ir daudz vecāku, kas pa kluso ved bērnus potēt. Par to daudz nerunā arī nekur medijos. Viss notiek klusi un patiesībā liekas, nu diez vai daudzi iet, bet, kad uzzini ko šādu un redzi, ka bērni rāda tos savus sertifikātus, iet uz treniņiem, uz veikaliem, kino, utt., saproti, ka propaganda un bailes uz vecākiem strādā, un diemžēl realitāte ir ļoti satraucoša.

Visu laiku šķita, ka tad, kad bērnus sāks potēt, tad tomēr vairāk iedzīvotāju būs pret, bet realitātē ir pilnīgi otrādi.

Izrādās, bērna treniņu skolā, kas ir liela un ar lielu skaitu audzēkņu, esot potēti vairāk kā 90% bērnu virs 12 gadu vecuma. Gan jau, kad sāks vairāk 5-11 gadus vecos potēt, arī to būs daudz.

Visu laiku treniņi bija ārā, bet tagad tie notiek iekšā, un sākusies bērnu dalīšana. Kad jautā, kādēļ šķiro bērnus, atbilde skan, ka var taču testu veikt un miers, ja negrib vakcinēt. Taču no 12 gadu vecuma tas vairs neder.

Galu galā, ja agrāk vadība bija pret, tad tagad paši nopotējās un pilnībā mainījās. Pašlaik mans bērns vēl var trenēties, taču šādi virzoties uz priekšu, drīz tiks liegts arī tas. Un, manuprāt, šādi sporta klubi ir vēl briesmīgāki šķirotāji nekā valdība. Gan jau saņem dotācijas un dara visu, ko liek, paši sev varbūt sapērk sertifikātus, par bērniem – vienalga. Man bērns ļoti pārdzīvo šo, jo sports ir tas, kas šajā laikā devis spēku, tikšanos ar savējiem, utt. Un tagad arī to pamazām ņem nost. Skumji, ka vecāki pat savus bērnus ved uz iznīcināšanu un nesargā.”

“Vakcīnrealitāte Latvijā” lasītāja

Last modified: 6. janvāris, 2022