Labdien!

Viņš, mans dēliņš Roberts Kārkliņš, pirms 9 gadiem piedzima pārnēsāts. Gulēja inkubatorā, jo bija dzelte. Biju dzirdējusi, ka varot atteikties no vakcīnām, un ārstiem teicu, ka negribu vakcinēt, bet māsiņa izlikās nedzirdam, paķēra manu bērnu, vakcinēja…

Sākās alerģijas, biežas slimošanas. Pēc 9 mēnešos injicētās vakcīnas bērnam padusē parādījās strutains bumbulis. Ārsti jau neteica, ka strutainais bumbulis padusītē pēc vakcīnas ir no pašas vakcīnas.

Internetā vēlāk atradu, ka daudziem tā ir bijis. Diemžēl sākotnēji to nesasaistīju un neizpratu. Vēlāk, kad atkal gribēju iebilst pret kārtējo vakcīnu, māsiņa biedēja, ka, ja nevakcinēs, bērns nomirs. Esot jāvakcinē.

Bērns pēc gada vecuma sāka naktīs raudāt, čāpstināt. Tagad saprotu, ka no slāpēm.

Vēlāk – vairākkārtīgi strutaini vidusauss iekaisumi (tikai tagad to visu sasaistīju kopā, pēc Jūsu rakstu izpētes), bungādiņas plīšana un trubiņu likšana, biežas, ļoti biežas respiratorās saslimšanas un nu – 1.tipa diabēts, invaliditāte.

Autores iesūtītie attēli

Pēc rota vīrusa izslimošanas (neskatoties uz to, ka pirms tam tika potēta rota vīrusa vakcīna), bērns nokļuva reanimācijā. Tas bija pirms diviem gadiem, 7 gadu vecumā, un viņam atklāja 1. tipa diabētu. Ir invaliditāte uz mūžu!

Pašlaik bērns mācās skolā, pats sev špricē insulīnu, malacis! Ir to iemācījies darīt.

Paanalizējot un iedziļinoties www.vakcinrealitate.lv informācijā, saprotu, ka manam dēliņam Robertam Kārkliņam lielu negatīvu ietekmi radījuši obligāto vakcīnu komplekti! Lasot pēcvakcinācijas pazīmes un redzot, ka PRECĪZI viss bija Robertam, ļoti sāp. Par to, ka nezināju, ka būtu varējusi no tā izvairīties! Zinu, ka nedrīkst sevi šaustīt un vainot… Taču grūti to nedarīt. Ceru, ka ka mans stāsts var palīdzēt citiem! Vismaz no tā kļūst vieglāk!

Vai man ir iespēja [instancēs] aktualizēt jautājumu par vakcīnu sekām? Varbūt tiesā?

Kā turpināt rīkoties, ņemot vērā, ka divus gadus, klausot ārstu ieteikumiem, tiek špricēts insulīns?”

Ar cieņu,

Vineta Tomsone-Lipšāne

Last modified: 1. oktobris, 2021