Labdien, strādāju medicīnā, un jūnijā mums tika dots rīkojums, ka siekalu testi no 1. augusta tiek atcelti.

Turpmāk nevakcinētiem darbiniekiem pašiem būs jāveic nazofaringiālais tests ik pēc 72h; darbā drīkst ierasties tikai ar testa negatīvu rezultātu. Darbiniekiem tika mutiski paziņots, ka tiem, kuri nevakcinēsies, būs jāraksta atlūgums.

Tā arī izdarīju – 1. jūlijā iesniedzu atlūgumu un jūtos ļoti labi, ka pieņēmu šādu lēmumu. Fiziski kļuva arvien grūtāk strādāt nu jau 1,5 gadu ar respiratoriem katru dienu pa 11-12h un tā 3-4 dienas nedēļā. Piedzīvoju galvas reiboņus un gaisa trūkumu katru dienu.

Vadībai bija ļoti žēl, ka pieņēmu šādu lēmumu nevakcinēties un iet projām, jo esmu labs darbinieks ar augstāko izglītību, un veicu arī papildu darbus.

Ļoti ceru, ka vadība tiešām sāks aizdomāties pēc šādiem notikumiem, jo neesmu vienīgā, kas uzrakstīja atlūgumu.

Vēlos arī padalīties, kāda bija mūsu ģimenes pieredze pēc B hepatīta vakcīnas pirms 17 gadiem.

Radiniece strādāja slimnīcā, dzemdību nodaļā. Darbā tikai izziņots, ka visiem jāveic vakcīna pret B hepatītu; ja nevēlas veikt, tad jāraksta iesniegums.

Mīļā miera labad viņa aizgāja vakcinēties, lai nezaudētu darbu, bet sirdsbalss teica, ka nevajag iet. Tā nu lēnām viņai sākās paralīze, sākot no papēža. Brauca pie ārstiem, taču neviens nevarēja pateikt, kāds ir iemesls.

Tika uzstādīta diagnoze – multiplā izkaisītā skleroze. Radiniece savai ģimenei pateica – ja jums sirdsbalss saka, ka nevajag iet darīt, tad, lūdzu, paklausiet savai sirdsbalsij!

Kad viņa aizbrauca uz kārtējām procedūrām “Gaiļezerā”, tad tikai viens ārsts pajautāja: vai tikai tu neesi nesen bijusi uz kādu vakcīnu?

Beidzās ar to, ka lēnām 1,5 gada laikā viss ķermenis kļuva paralizēts un viņa nomira, palika divi mazi bērni bez mammas. Liels paldies par darbu, kuru Jūs veicat!

Last modified: 1. oktobris, 2021