“Mana pieredze darbā ar vakcinētu pacientu: aprūpēju savu intensīvo komas pacientu īsi pēc viņa otrās “BioNTech/Pfizer” vakcīnas, un jau no paša rīta sajutu, ka no viņa izdalās asa kodīga smaka.

Pēc 12 stundu maiņas es pie viņa istabā vairs nevarēju uzturēties, cik ļoti tā smaka koda kaklā.

Pēc tam, mājās esot, man sāka sāpēt elpceļi, plaušas, it kā izbirstēti ar drāšu birsti. Arī vēders sāpēja. Pretīgi un šausmīgi… Es mēnesi dzēru visu iespējamo, lai beidzot varētu normāli elpot.

Pašā sākumā arī mans vīrs sūdzējās, ka arī viņam sāp kakls, tātad es to vēl viņam pielaidu… bet nu sadevu arī viņam uzreiz kurkumu ar c un d vit, uzreiz arī pārgāja.

Manai kolēģei, kura mani uzreiz mainīja pie tā pacienta, saasinājās hroniskās slimības – sākās sāpēt kāju vēnas. Arī ilgi ārstējās.

Tagad vasarā, kad kolēģi jālaiž atvaļinājumos, man sanāca bieži strādāt pie šī pacienta, un nu jau otro nedēļu man vienkārši nav spēka. Arī nevakcinētajām kolēģēm ir tieši tāpat – nav spēka.

Pacienta sieva, kura arī ir vakcinēta, protams, ka saslima – saaukstējās un aplaida mūs visas, kuras nav vakcinētas vēl ar savām iesnām, lai gan, kas to lai zina, kas viņai bija.

No mūsu galvenā “speciālista” Drostena- profesora bez doktora grāda un Merkeles labās rokas, dzirdēju zelta frāzi, ka vakcinētie ir bīstami nevakcinētajiem, tāpēc visiem ir jāvakcinejas…

Dzirdēju video ar Tavu pieredzi pēc saskarsmes ar vakcinēto. Par to noteikti ir jāstāsta, jo arī man teica – nu, sagadīšanās…NĒ, TĀ NAV SAGADĪŠANĀS.

Pārāk daudz to sagadīšanos pēdējā laikā.

Dzirdu arī no citiem cilvēkiem un kolēģiem šādus un līdzīgus stāstus, ka viņi jūt vakcinētos un pēc saskarsmes ar viņiem pašiem ir slikti. Vai tā ir vemšana, nespēks, vai saasinās hroniskās slimības… amplitūda plaša. Bet tas, ka vakcinētie nosūc jeb izsūc vesela cilvēka enerģiju, tas tā ir.

Man kaķene pēdējā laikā pasākusi gulēt man virsū un es jūtu, ka viņa izsūc visu slikto no manis ārā. Uztraucos arī par viņu, ka nenoindēju viņu vēl. Pasākusi bieži vemt pēc ēšanas… bet jūtu, ka tas pāries. Būs labi.

Šodien biju veikalā un sajutu no blakus stāvošas tieši to pašu smaku… man jau uzreiz reakcija… un tāda, pat nezinu kā aprakstīt… metāla garša mutē… uz mēles… Es jau kā robežsardzes suns saožu svaigi vakcinētos…”

Medmāsa Anita Zaļuma

Last modified: 1. oktobris, 2021