GRIPAS vakcīna APDRAUD veselību – iedragā imunitāti un palielina risku SASLIMT ar GRIPU.

Sākam rakstu sēriju par vienu no tirgū pašlaik reklamētākajiem produktiem – ”pretgripas” vakcīnām.

Pētīsim datus, efektivitāti un riskus.

Lūk, daži pieredzes stāsti, kas apliecina, ka, iespējams, šis produkts (kura reklamēšanā un popularizēšanā ir ieguldīti milzu līdzekļi, ar mērķi pārdot (injicēt) iespējami vairāk vienību, lai ieguldījumus atpelnītu ar uzviju), ir KAITĪGS veselībai.

Esmu ar gripu slimojusi vienreiz mūžā. Tas bija pēc vienīgās reizes, kad saņēmu pretgripas vakcīnu. Toreiz bija ”ekskluzīva” iespēja šo vakcīnu saņemt skolā, ar vecāku piekrišanu.

Bet nu tā gan jau tikai kārtējā sakritība.

Precīzi mana vīra gadījums. Pirmo reizi kā sapotējās, jo atrodas “riska” grupā ar bronhiālo astmu, tā arī uzreiz pirmo reizi ar gripu arī saslima. Un arī neviens cits ģimenē nesaslima. Lieki piebilst, ka pirms tam bija veselīgs vīrietis un tik smagi nebija slimojis. Pēc tam arī ilgāku laiku imunitāte bija zema un slimoja bieži. Pats nesaprata, kas notiek! Un, protams, ka tā bija “sakritība” un “nelaikā” sapotēts. 

Man tā ir bijis divas reizes. Tikai pēc 2.reizes pieleca, ka tas no gripas vakcīnas, jo pirmajā reizē man sasprauda batonus ausīs, ka vajadzējis ātrāk vakcinēties, ka par vēlu, ka vīrusu jau biju noķērusi PIRMS vakcīnas. Slimoju smagi, pēc 2.reizes – 5 gadus jutu sekas.

Man bija 14 vai 15 gadi, kad vakcinējos pret gripu. Divas dienas vēlāk tētis mani veda uz ātrajiem, jo bija 41 temperatūra un nebija iespējams ar mani parunāt, saprašanas nebija nekādas. (Biju vesela, kad mani potēja).

Man bija līdzīgi. Sapotēja piespiedu kārtā, kad biju vesela un pēc 2 dienām nolikos uz nedēļu ar 40 grādu temperatūru!

Pirms diviem gadiem viss ofiss vakcinējāmies pret gripu, jo darba devējs apmaksāja, un nedēļas laikā gandrīz visi nolūza! Paradokss, ka vairums kolēģu to nesaistīja ar šo vakcīnu, bet gan uzskatīja, ka kāds slimnieks mums vīrusu ienesis! Esmu 99% pārliecināta, ka tās bija potēšanas sekas.

Divreiz mēģināju – vienmēr uzreiz saslimu. Sakritība? Varbūt. Bet, kopš tā nepotējos un tfu,nav problēmu.

Man vienu reizi dzīve bijusi gripas pote, nekad nekad vairs dzīvē. Tā slimojusi nekad nebiju ar 40 grādu temp., halucinācijas, nogulēju uz gultas nedēļu. Mana bērna daktere ir kategoriski pret gripas, rota vīrusu potēm.

Man personīgi pēc gripas potes bija gripai līdzīga saslimšana. Toreiz es arī sāku kritiskāk izvērtēt, ko potēt. Nav nekāda prieka izslimot to, pret ko vakcinē.

Pagājušajā gadā divi cilvēki ģimenē sapotējās, un slimoja kā vēl nekad.

Mūsu bērnu daktere neiesaka. Sev izpotējusi esot un smagi saslimusi ar gripu.

Tagad tā modes lieta ! Ārstu semināros par to vien runā. Atliek vēl tikai ”apollo” rakstu uztaisīt un – voilā! Sabiedrību iebiedē un apstrādā. Vakcīnas grūtniecības laikā ir sviests! Ieslēdziet taču veselo saprātu. Pietiek jau ar progesterona tabletēm, kuras liek rīt katrai otrajai grūtniecei. Bet viniem apetīte rodas ēdot – tagad gripas poti izdomājuši. Sekas? Tās varbūt bus redzamas pēc gadiem 10 ..20.. Vai vēl

vēlāk. Labāk runājiet ar savām mammām un omēm , kā imunitāti celt. Mēs piedzimām normāli un veseli bez nekādām mistiskā m potēm. Nespēju izturēt, cik loti grib čakarēt grūtnieces un uz viņu rēķina tikai nopelnīt.

Mani skāra atkal minētais fakts, ka vakcinēties grūtniecības laikā ir droši…brrr…šodien paņēmu

rokās zāļu tējas iepakojumu, uz kura rakstīts ”Brīdinājums” nelietot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā. Zāļu tēju neuzskatu par medikamentu (protams, tā jālieto atbildīgi), bet uz tās mani kāds brīdina, ka tas nav labi grūtniecībā, taču vakcināciju gan uzskatu par medikamentu – un tas redz esot droši gan grūtniecības, gan zīdīšanas laikā!!! Absurds!!! Man tiešām žēl to cilvēku, kuri bezatbildīgi vakcinē, lai tikai no visām iespējamām slimībām, kas uz zemes ir, pasargātu bērnus un sevi… varbūt tāpēc, ka dzīvoju un mācījos laukos, bet agrāk, ejot uz skolu, nezināju, kas ir gripa, un kas tas tāds vēdera vīruss, mani nepamet doma, ka visi šie vīrusi tiek radīti no šīm daudzajām vakcīnām utt…

Mani fascinē vecāki, kas taisa traci par cīsiņiem, makaroniem un cukuru tējā skolas brīvpusdienās, kas ar palielināmo stiklu pēta katra ēdiena sastāvu, uztraucas, lai bērns ēstu tikai organic, bet totāli ignorē vakcīnu sastāvā esošos toksīnus.

Runājot par klīniskiem pētījumiem. Ļoti gribētu izlasīt kādu klīnisku pētījumu par grūtniecēm un, piemēram, gripas vakcīnu!

Parādiet, lielie gudrīši, kur ir pētījumi, ka grūtniecēm droša vakcīna.

Ziniet, kāpēc tādu nav? Jo ar grūtniecēm nav ētiski eksperimentēt. Tad, lūdzu, pastāstiet, kā grūtniecēm vispār var kaut ko potēt, ja par to nav reālu eksperimentu bijis?!?!???!

Atbilde ir viena – tās grūtnieces, kuras šobrīd tiek vakcinētas – tas arī ir tas eksperiments!

Last modified: 1. oktobris, 2021