#redaktoresblogs

Visas maņas liecina, ka sātanistu iestudējuma pirmais cēliens atpakaļgaitā gāzē no kalna lejup. Scenogrāfija un aktieri tiek rietināti, pārējais šķietami virzīts uz veco normālību.

Bet neba nu šie tik viegli padosies un atdos savu gadu desmitos izlaupītos valdījumus pār cilvēkiem (viņu izpratnē – vergiem). Cunfte noteikti ir sagatavojusi kaut ko vēl pārsteidzošāku, ar ko atkal uzgāzēt kalnā. Otrajā vai trešajā cēlienā. Cik nu mēs pieļausim (jā, viņi to iespēj tikai tad, ja cilvēki pieļauj).

🎬

Tāpēc arī jautājums – uz ko izstieptas Tavas antenas? Kurš Tevi vada? Kura impulsi nosaka Tavu dzīvi? Kam esi deleģējis varu pār sevi? Cik daudz tu patiesi gribi redzēt un saprast, un uztvert?

Pašlaik mūsu “Tavs bērns ir perfekts!” informatīvās kampaņas ietvaros veidojam publikāciju par to, kādas “palīgvielas” līdz ar vakcīnām tiek injicētas bērniem.

Kā mēs to darām? – Ņemam sarakstu ar Latvijā izmantotajām vakcīnām, atveram katras zāļu aprakstu un atšifrējam, kas slēpjas aiz sastāvdaļu saraksta. Lai skaidri un saprotami.

Godīgi? Esmu šokā, un tas ir maigi sacīts. Savam tuvākajam domubiedram vaicāju – kā vecāks var aiznest zīdaini uz kā tāda injekcijām organismā? Kā kaut kam tādam var piekrist?

“Daudzi dzīvo “в невежестве”” – viņš atbild. Precīzs apzīmējums ir krievu valodā, kas latviski būtu: zināšanu, apzinātības trūkums. Nekulturāls aklums. Cik tā ir liela tēma!

Tas ir jautājums arī “brīvības cīnītājiem”. Pat ar visu to, ka pilsoniskā aktivitāte ir atbalstāma, zem kuras Galvas jūs īsti esat? Kam, iespējams, neapzināti atdodat vadību pār sevi? Kā impulsiem paklausāt? Jo, piedodiet, bet sātanistu organizēti pēkšņi “brīvības” kovoji bioloģiskā kara pirmā cēliena noslēgumā (un kāpēc vispār konvojs, kas nozīmē cietumnieku pārvadāšanu…?) un agresīva pieeja, lai izsvilptu vietējos ielikteņus (kuri neko nelemj, bet pilda vien runājoši galvu funkciju, un pie vajadzības tiks aizvietoti ar līdzīgiem) – cik šādas darbības ir apzinātas, auglīgas, mieru un kopību vairojošas?

Noslēgumā – izsaku cieņu ikviena priekšā, kuru raksturo zemāk ievietotais cita autora vēstījums, tulkots no angļu valodas.

Es zinu, cik tas bija izaicinoši. Teikt NĒ visam, saglabāt taisnu muguru un neļauties nekāda veida manipulācijām.

Personīgi es tā arī neesmu izmantojusi neko, kas viņiem nestu peļņu no šīs viņu radītās krīzes: neviena testa, nevienas potes, nekādu pirkto sertifikātu. Izņēmums ir lupata uz zoda, jo tas ļāva saglabāt daudzas nervu šūnas, neejot diskusijā ar katru cunftei kalpojošo apsargu vai pārdevēju.

Tātad, āmen:

“Ja jūs joprojām neesat vakcinēts, jūs esat pārdzīvojis lielāko psiholoģisko operāciju cilvēces vēsturē. Viņi pie šī ļaunā plāna izstrādes bija strādājuši gadu desmitiem. Vai saprotat, cik daudz laika, resursu un pūļu tajā ieguldīts? Viņi pētīja visus iespējamos veidus, kā paverdzināt jūsu prātu un likt jums vakcinēties. Viņi mēģināja jūs demoralizēt, samaitājot sabiedrību. Viņi mēģināja jūs ķengāt, nomelnot un mazināt jūsu prāta asumu. Tāpat viņi mēģināja kārdināt jūs ar naudu, dāvanām un balvām. Viņi mēģināja jūs mulsināt, liekot apšaubīt jūsu pašu realitāti un identitāti. Viņi mēģināja likt jums pārkāpt jūsu principus, vērtības un ētiku. Viņi pat nostādīja jūsu tuvākos pret jums. Gandrīz visi to izjuta. Gandrīz visi uzķērās. Bet ne jūs. Vai apzināties, cik daudz muļķību esat pārdzīvojuši un pārvarējuši? Tu joprojām neesi uzķēries. Joprojām esi nevakcinēts. Tevī joprojām rit tīras asinis. Viņu triki uz Tevi neiedarbojās.”

Paldies par to, ka tūkstoši modīsies arī šodien.

Last modified: 11. februāris, 2022