Dārgie lasītāji, šajā svētdienā vēlos noskaidrot Jūsu viedokli – vai zemāk pārpublicētā vēstule ir mēģinājums “pārbaudīt faktus” vai iejaukšanās privātajā dzīvē? Un kāds varētu būt nolūks – apspiest, publiski izrēķināties ar neatkarīgu žurnālisti, radīt neslavu?

Laiks un tehnoloģiskā infrastruktūra ir pateicīga, lai ar mums izrēķinātos individuāli. Pasaules pārveidotāji to arī īsteno ar sniega bumbas efektu.

Vispirms noteiktu nozaru darbiniekiem tiek atņemta iespēja strādāt un gūt ienākumus, pēc tam bez noteiktas vakcīnas esamības organismā nebūs iespējams ne veikalā ienākt, ne degvielu uzpildīt, ne pārvietoties. Spiediens, lai salauztu un pakļautu.

Ar mums mēģina izrēķināties pa vienam. Taču es neesmu viena. Aiz manis, ap mani un manī ir visur esošais un Visu pārraugošais un Viņa vadība.

Bez savas vecās būtības atmešanas un atgriešanās pie Avota šie “pēdējie” laiki, kas pienākuši, cilvēcīgi nav izturami un pārvarami. Taču, ja redz kopējo bildi un ļauj jaunajai pasaulei rasties caur sevi, tad ar pārliecību saku – ir gan.

Ja pašlaik notiekošais “tik traki nekad nav bijis” ir vienīgais ceļš, kā pasauli pārcelt jaunā līmenī, tad es ticu un paļaujos, un proklamēju to. Jo, piekritīsiet – pa vecam vairs nevar. Kapitālisma un industriju noziegumi, patēriņš, izvirtība, zombēšanas mašinērija, cilvēku posts vairs nevar turpināties.

Sabīnei neatbildēju, bet uzdevu pretjautājumu – un kurš finansē jūs, Re:Baltica? Kas ir jūsu ienākumu avots?

Tā ļaunuma balva.

Apzinoties sevi kā brīvu un ne no viena finansētāja neatkarīgu cilvēku, es varu šūt makus, es varu uzstāties semināros, varu pētīt un rakstīt, un izpaust visu to svaidījumu, kas no dabas ielikts. Ja par to ir atlīdzība – tās vispār ir debesis.

Uzstāties publikai ar savu programmu – iziet ārpus rakstīta vārda bija mans lolots sapnis. Šķita – iziešu publiskās runas treniņus, un tad… Bet acīmredzot, ilgāk gaidīt vairs nevar.

Cilvēkiem vakcinācijas tēma interesē ļoti, un, ja šī jau četrus gadus ir mana pētnieciskā interese, tad rodas sinerģija. Un arī pēc šī semināra, kas pulcēja ārstus, uzņēmējus, līderus un vecākus, atsauksmes patīkami pārsteidza. 2,5 stundas pagāja vienā mirklī, ar diskusijām, dalīšanos pieredzē, jaunām zināšanām un noslēgumā – lūgumiem atsūtīt prezentācijas materiālu, “lai varu parādīt arī savai stāvoklī esošajai sievai”.Ikvienam projektam pienāk brīdis, kad entuziasmam pievienojas finanses. Tā gluži vienkārši iespējams paveikt vairāk un lielākā mērogā.Mums ir biedrība “Informnation”, kas tad arī ir “Vakcīnrealitāte Latvijā” bāze. Ja Jūs jūtat vēlmi dot savu artavu materiāla vai praktiska ieguldījuma veidā: https://www.vakcinrealitate.lv/izvelne/ziedot/

Last modified: 1. oktobris, 2021