#redaktoresblogs

Laipni lūgti manā viesistabā! Te pavadīju lielu daļu laika, gaidot savu trešo dēlu.

Ja saka, ka sienām arī ir acis un ausis, tad tajā laikā to varēja attiecināt uz mani. Dzīvojot daudzdzīvokļu nama pirmajā stāvā, no kurienes četri logi ļauj pārredzēt gan stāvlaukumu, gan burta “L” formā izbūvētā nama sānu kāpņu telpu ieejas, bet zem piektā loga ir bērnu rotaļlaukums, pat neviļus ievēro kaimiņu dzīves.

Aptuveni līdzīgā periodā mūsu namā bijām četras topošās māmiņas.

Vēl trīs sievietes (ne kaimiņienes) vecumā 34+ no manu tuvāko loka šajā pašā periodā gaidīja mazuļus.

No visām septiņām minētajām dāmām iznēsātus, dzīvus un veselus bērnus pasaulē laida trīs – es, viena kaimiņiene un viena no tuvu pazīstamajām sievietēm.

Šī nav visaptveroša statistika, jo runāju tikai par manā redzeslokā un kontaktu lokā esošajām sievietēm, ar kurām bērnus gaidījām līdzīgā periodā.

Četras no septiņām pazīstamajām sievietēm 2021./2022. gadā savus mazuļus zaudēja.

Vienai kaimiņienei bērns nomira vēderā aptuveni 7./8. gaidību mēnesī. Viņa strādā kosmetoloģijas nozarē, un lai varētu pieņemt klientus, bija vajadzīgs vakcinācijas vai pārslimošanas “sertifikāts” (draugu bērniem juka šis vārds un viņi to dēvēja par testamentu).

Vēl viena kaimiņiene zaudēja līdz devītajam mēnesim iznēsātu mazuli. Bija ļoti sāpīgi skatīties uz šo ģimeni viņu sērās. Ļoti sāpīgi. Arī viņa bija strādājusi algotu darbu, kas pieprasīja “sertifikāta” esamību.

Viena tuvu pazīstama sieviete zaudēja mazuli piektajā gaidību mēnesī. Viņš nomira vēderā. Šī mamma nebija saņēmusi nekāda veida injekcijas, taču dzīvoja vidē ar ļoti lielu starojumu. Tieši uz mājas logiem bija pavērsta jaunā tipa (pieci G) baltā antena, kas uz kādas pamestas rūpnīca jumta tika uzstādīta kādu pusgadu pirms. Arī izmērot ar īpašu ierīci, starojuma līmenis viņu mājā bija ļoti augsts. Šī iemesla dēļ ģimene izlika trīs stāvu namu pārdošanā, tikmēr paši šaurībā dzīvoja cokolstāvā, kur starojums bija nedaudz mazāks. Lieki piebilst, ka pašvaldības administrācija bija bezspēcīga un beztiesīga telekomunikāciju uzņēmuma “LMT” priekšā, kuri šīs antenas uz esošu ēku jumtiem drīkst uzstādīt bez sabiedriskās apspriešanas un saskaņošanas.

Vēl viena tuvu pazīstama sieviete arī mazuli zaudēja piektajā gaidību mēnesī. Arī viņš nomira vēderā. Un arī šī mamma nebija saņēmusi nekāda veida injekcijas, taču strādāja apstarotā vidē, līdzās potētiem kolēģiem. Šeit pētījums par to, ka Covid-19 injekcijas saņēmušie izdala kaitīgas vielas. Viņa ikdienā lietoja arī mobilo tālruni. Protams, iemesli spontānajam abortam neaprobežojas tikai ar apstarojumu vai vaccine shedding. Tos nosaka citi veselības, iedzimtības, vides, stresa līmeņa, psihosomatiskie faktori.

Šādi ir mani personīgie novērojumi un pieredze tuvāko paziņu lokā 2021./2022. gadā.

Ja vēlaties līdzdalīt savu pieredzi publiski vai anonīmi, uzrakstiet, lūdzu, vēstuli.

Last modified: 5. decembris, 2022