Vai atceraties – pirms pāris mēnešiem meinstrīma portālos figurēja foto ar pārdesmit svaigām kapu kopiņām kādā Daugavpils kapsētā.

“Redziet, redziet, kā notiek vietās, kur cilvēki nepaklausa Ugam un Pavļutam un nevakcinējas,” absurda cienītāji to labuprāt sasaistīja ar zemo Covid-19 vakcinācijas aptveri Latgalē.

Aizbrauciet kādudien uz Ogres Zilo kalnu dabasparku, izvēloties maršrutu gar turpat parka teritorijā iekārtotajiem jaunajiem Smiltāju kapiem. Tur ir simtiem svaigu kapa kopiņu!

Nebildējām, jo tas nešķiet ētiski – skatiet no visiem rakursiem uz vietas paši! Un Ogres novadā, kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati, ir augsts Covid-19 vakcinēto iedzīvotāju īpatsvars: https://lvportals.lv/dienaskartiba/335006-menesa-laika-par-9-pieaudzis-pret-covid-19-vakcineto-latvijas-iedzivotaju-ipatsvars-2021

Ja šķiet, ka mirst daudz sabiedrībā zināmāku ļaužu, īpaši pašlaik – ziemas būsteru jeb “apdeitu” – batereju uzlādes periodā, tad tur uzskatāmi redzams (jo apbedījumi tiek veikti nevis izkliedēti, bet secīgi), cik iedzīvotāju kopumā aiziet bojā. Tie visi kādam ir mīļi un tuvi cilvēki.

Statistiski ņemot, vairāk nekā katrs otrais tur dusošais bijis vakcinēts. Kuri brīvprātīgi vai piespiedu kārtā paļāvušies, ka jaunās substances pasargās viņus no smagas saslimšanas vai nāves. Rezultātā daudzi, iespējams, aizgājuši no pašas substances. Kodētā diagnoze: “ar sirdi”, “miegā”.

Iespējams, viņi lasījuši un svēti ticējuši tam, ko melo tostarp no mūsu visu nodokļiem dotētā “Je:Baltica”. Šie “žurnālisti” taču putām uz lūpām sludina, ka visi tie preparāti esot veselībai droši un izgājuši visas klīnisko testu fāzes (kas ir absolūta dezinformācija, saskaņā ar oficiālajiem visiem pieejamajiem datiem);

ka šo substanču ielaišana organismā esot rūpes par savu un apkārtējo veselību (absolūta dezinformācija);

un ka covid vakcīnas neesot kancerogēnas un genotoksiskas (absolūta dezinformācija, jo simtiem un tūkstošiem nepārdevušos zinātnieku visā pasaulē, kuri netiek vairs pielaisti pie oficiāļu sarunām, apgalvo tieši pretējo).

Likums paredz, ka atbildība par dezinformācijas izplatīšanu iestājas tad, ka tā nodarījusi kādam būtiskas sekas.

Jūs, tie, kuri dzīvi esat, bet pēc šiem te “atbrīvojošajiem” dūrieniņiem staigājat pa poliklīnikām un izmeklējumiem jeb saskaraties ar sekām – jūs taču esat šīs JE:BALTICA dezinformācijas upuri. Jo tikāt apzināti muļķoti no prasmīgi maskētajiem faktu sagrozītājiem. Kā būtu, ja jūs sāktu rīkoties?

Jo nav gluži tā, kā pareģo Gali Lucy vai citi – ka viss pats uzsūksies, norimsies. “Tikai elpojoet dziļi.” Ir jārīkojas.

Un katrs viens var praktiski iestāties pret šo nāves miglu, ko pūš JE:BALTICA.

Viņi neiestājas par dzīvību, laimi, veselību.

Viņi dezinformē, kas noved pie slimības un nāves kā Covid-19 vakcinācijas sekām.

P.S. Jebkura saistība ar attēlā redzamajām personām uzskatāma par sakritību.

Last modified: 11. janvāris, 2022