Tik mīļi, ka daktere, ar kuru man ir attiecības kopš dzimšanas, nezina manu personīgo nostāju vakcīnu jautājumā. Atnākot uz vizīti, saņēmu veselu divu vakcīnu piedāvājumus!

Bezmaksas un kaut tūlīt: jauno gripas un revakcināciju ar difteriju.

Ļoti mīļi atteicos.

Gripas pīķa laikā vakcinēties ir ļoti bīstami. Epidēmiju periodā nevakcinē!

Turklāt pastāv teorija, ka caur gripas vakcīnām tiek injicēti covid simptomātiku izraisoši “labumi”. Tieši 2019. gadā gripas špricētie bija pirmā Covid-19 viļņa upuri. Spilgi to demonstrēja Itālija. Pirms 6 gadiem emocionāla vājuma periodā smagi saslimu ar gripu un nokļuvu Infektoloģijas stacionārā. Tur bija jauka medmāsa pusmūžā, kura uz manu jautājumu, kā viņa sargājas no šīs “lipīgās” saslimšanas – vai vakcinējoties, atbildēja, ka nekad nav vakcinējusies ar gripas poti. Ka izmanto citas profilakses metodes. (!) Cilvēks, kurš diendienā strādā gripas epicentrā, un tolaik bez jebkādiem aizsarglīdzekļiem.)

Savukārt pēc pēdējās man jebkad ievadītās vakcīnas – difterijas – 14 gadu vecumā, apmēram 5 gadus nevarēju atbrīvoties no hroniskas angīnas jeb savdabīgas autoimūnas saslimšanas.

Tikai tad, kad bērnu vakcīnu sakarā sāku pastiprināti interesēties, izlasīju pieaugušajiem paredzētā difterijas preparāta blakņu sarakstu… ražotājs brīdina par difterijai līdzīgiem simptomiem pēc potes un mandeļu / elpceļu iekaisumiem.

Velti piebilst, ka medmāsa šo poti 14 gadīgai jaunietei injicēja, iepriekš nesaskaņojot ar vecākiem.

Last modified: 5. janvāris, 2022