Hroniski pietūkuši limfezgli un organisma attīrīšanās sindroms – regulāras iesnas, klepus, šķaudīšana, sāpīgas pumpas uz ādas, un vēl… Šovasar ķermenim ir tāds slogs kā nekad agrāk.

Ar ko tas varētu būt saistīts? Iemesli, protams, ir kompleksi, bet izteiktāk pašsajūtu un iekšējos procesus ietekmē piesārņotā vide. Pats interesantākais, ka šajā izslavētajā, tehnoloģisku iespējamību pārpilnajā 21. gadsimtā ir maz praktisku un drošticamu iespēju pārliecināties par to, kāds tieši ķīmiskais piesārņojums ir vidē. Nogulsnējies uz automobiļiem, namu jumtiem, ceļiem un arī cilvēku elpceļiem.

Kopš 2021. gada, kad ikviens vieglākā vai smagākā formā pieredzēja saslimšanu ar jauno “vīrusu”, šīs saslimšanas epizodes atkārtojas. Citās izpausmēs, ar mainīgiem simptomiem, taču noslēgums ir līdzīgs. Kaut kas iepriekš (līdz 2021. gadam) nepieredzēts. – Sāpošas zobu saknes!
Jā, pēc ikvienas “saaukstēšanās”, ko pavada par ķermeņa piesārņojumu liecinošie pietūkušie kakla limfmezgli, iesnas, klepus un šķaudīšana, sākas zobu sakņu sāpes, kas pastiprinās pie intensīvas iešanas, palēkšanās vai skriešanas. Sajūta, it kā smaganas būtu pilnas ar metālu, radot asu, dunošu sāpi, kas atbalsojas galvas dobumā.

Runājot par šo jauno parādību ar ārstu, sapratu, ka iepriekš ar ko tādu mediķe nav saskārusies. Arī homeopāte nē.

Tāpēc atļaujos izvirzīt savu hipotēzi. Organismā ir nonācis liels daudzums no lidaparātiem izsmidzinātu smago metālu un citu ķīmisko elementu. Organismam trūkst resursa ar to pienācīgi tikt galā, tāpēc ik pa laikam imūnsistēma aktivizējas uz pilnu jaudu un iedarbina visus pašattīrīšanās mehānismus. Vielu iedarbību organismā pastiprina starojums no dažādām ierīcēm un sakaru torņiem infrastruktūrā, radot vēl neapjaustu bioloģisko ietekmi.

Ja cilvēks var izlikties, ko pārprast, tad koks – nē.
Šovasar visā Latvijā vērojamas dīvainas koku parādības, jo īpaši skarot atsevišķi augošus bērzus un priedes. Vidē pavisam noteikti notiek neredzamas, taču citām maņām fiziski apjaušamas lietas, kuru patieso nolūku pagaidām varam tikai minēt. Koki ir vai nu izdeguši vai jau pirms lielās vētras izgāzušies ar visām saknēm.

Puiskails ķīmiski “izdedzināts” bērzs mazpilsētā Pierīgā
augusts, 2023
Last modified: 17. augusts, 2023