#redaktoreskomentārs

Kādā jogas nodarbībā skolotāja atzinās, ka ļāvās pierunāties vakcinēt vienu no saviem bērniem, lai gan šī ideja viņai pašai nepatika, raisīja pretestību un nejaukas iekšējās izjūtas.

Spilgti atceros teikumu: “Vecāks, kurš ir ciešā kontaktā ar bērnu, pamana, ka pēc potes bērns izmainās.” Šie vārdi uz mani, pirmdzimtā gaidībās esošu jauno māmiņu, toreiz ļoti iedarbojās. Mainoties acu skatiena dziļums, enerģētika, fiziskais un ēteriskie ķermeņi.

Tagad, pēc žurnālistiski pētnieciskas iedziļināšanās vakcinācijas tēmā nu jau 5 gadu garumā, ir skaidri tie vakcīnu sastāva un nolūka faktori, kuru dēļ bērns izmainās.

Bet to jau tiešām var ievērot tikai apzināts vecāks, kurš dzīvo nevis ekrānos, bet ir tik garīgi stiprs, jūtošs un koncentrēties spējīgs, lai būtu kontaktā ar bērnu (pamēģiniet kaut vai 10 minūtes padarboties, esot ciešā kontaktā – skatīties acīs, nenovērst uzmanību ne uz ko citu, utml. – nemaz tik viegli tas nav).

Iedarbība. Dažkārt cilvēki runā it kā pareizas lietas, bet iedarbība “velk uz leju”. Kaut kas neatsaucas, nerezonē. Bet citreiz kāds pasaka vienu teikumu no sirds, no īstenas metafiziskas pieredzes, un tas tā paceļ, nosēžas, ka reāli izmaina notikumu gaitu.

Jāatzīst, ka pašlaik publiskajā vidē valdošā retorika garu ļoti velk uz leju. Varbūt iemeslu iztirzāšana nav šī ieraksta tēma.

Bet man nesen bija stipra iedarbība uz kādu faktos vien daļēji balstītu cita cilvēka pusanalītisko savilkumu. Ja mūsu rietumu kolēģi darbinājuši bio ieroču laboratorijas paši zināt kur, par finansiālu atlīdzību eksperimentos iesaistot vietējos iedzīvotājus, kuri kļuva par viņu jauno “vīrusu” inkubatoriem, un tad kara šausmu aizsegā šos cilvēkus – inkubatorus – ar vēlību nosūtot patvērumā uz dažādām Eiropas valstīm, tad kaut kā tas atbalstojas ar nāves programmētāja Bila regulārajiem “pareģojumiem” par vēl šausmīgākām epidēmijām.

Lai gan iedarbība uz šo domu ir, savai zemapziņai saku: “Meli, man tas nepatīk”, lai atņemtu šiem “nevainīgo” izteikumu autoriem iespēju caur mani programmēt realitāti. Tiešām ceru, ka tā nav sazvērestība, jo gandrīz visas līdzšinējās teorijas diemžēl ir īstenojušās.

Savukārt “Vakcīnrealitātē” no šodienas sākam FAKTU divnedēļnieku!

Lai vērtīgi un izzinoši!

Last modified: 4. aprīlis, 2022