“Vakcīnrealitāte Latvijā” aicina būt godīgiem pret sevi un citiem un neiegādāties potēšanās sertifikātus.

🔴 Lielākā daļa ģimenes ārstu labi uzdzīvo uz Covid-19 rēķina: saņem dažādas piemaksas no mūsu nodokļiem, nepieņem pacientus klātienē, aizbildinoties ar epidemioloģisko drošību, tajā pat laikā klusējot par vispārējiem meliem un veicinot viltus testēšanos.

🔴 Nest 300 eur (vidējā Covid-19 sertifikāta cena), ļaujot ģimenes ārstiem vēl vairāk iedzīvoties uz cilvēku apspiešanas un brīvību atņemšanas rēķina nav pieļaujams.

🔴 Turklāt! Iegādājoties šo sertifikātu, veidojas maldinoša statistika. “Vakcinēto” procents šķietami palielinās. Tas savukārt rada maldinošu iespaidu par to, cik daudz cilvēku faktiski nav saņēmuši injekcijas, un veicina arvien jaunus apspiešanas veidus no valsts administrācijas pārstāvjiem pret “mazākumu”.

🔴 “Izlietnē iztukšoto devu” sertifikāti nav ilgtermiņa risinājums. Domājam tālāk par degungalu! Pie esošās situācijas un globālistu plāniem brīvība ir kopēja darba auglis nevis individuāli izcīnāma.

Tā vietā līdzekļus var novirzīt, piemēram, ziedojumam “Vakcīnrealitātei Latvijā”. Tas ļaus mums paveikt vairāk, informēt plašāk un paglābt ne tikai pieaugušos, bet arī bērnus no “kalendārajām” potēm, kas ilgtermiņā nomāc dabisko imunitāti, rada autoimūnās saslimšanas, alerģiskumu uz dažādām olbaltumvielām, autiskā spektra traucējumus un pat invaliditāti!

www.paypal.com

vai

INFORMNATION BIEDRĪBA

Reģistrācijas numurs:40008298883

Konta numurs:LV65HABA0551049115573

Pamatojums/mērķis:Ziedojums

Last modified: 1. oktobris, 2021