Cik daudzi no mums spēj uzņemties atbildību paši, un cik daudzi to uztic citiem, atkarīgs no katra individuāli, gan arī no apstākļiem.

Ir cilvēki, kuri ļoti pārdomāti izvēlas ēdienu, ar ko barot savu ķermeni, jo viņi zina, ko katra no sastāvdaļām nodara viņu ķermenim.

Viņiem ir svarīgi būt veseliem, lai varētu pildīt savus pienākumus.

Ir cilvēki, kuri domā pat par to, ko viņi runā un kā domā, jo tic, ka tas ietekmē viņu realitāti.

Tai pat laikā ir cilvēki, kuri par tādām lietām vispār neaizdomājas, viņi vienkārši ēd, nedomājot nedz par ēdienu, nedz par savām domām, vārdiem un darbībām.

Cilvēki ir atšķirīgi, un tas nav noziegums. Līdz brīdim, kad kāds sāk uzspiest savu taisnību.

Katram cilvēkam ir jāatrod sava taisnība, kurai sekot. Neradīsies posts, ja nebūs vienas ideoloģijas. Viena ideoloģija ir posts. Ir daži pamatlikumi, kuriem sekot, lai dzīvotu saticīgi un attīstītos.

Kā vienu minēšu: “Dari otram to, ko vēlies saņemt pats!” Es neskaidrošu, jo katram pašam būs savas domas un tās būs tās īstās.

Atgriežamies pie rūpēm par ķermeni. Izvēloties, ko liksim vakariņu galdā, mēs uzņemamies atbildību par to, ko ēdīsim.

Ja mēs paši iepirksimies, pievēršot uzmanību, no kurienes nāk produkts, bet varbūt liksim galdā pašu audzētu pārtiku, ko paši gatavosim, tad zināsim izcelsmi, visas piedevas un gatavošanas laiku, lai ēdiens būtu maksimāli pielāgots mūsu individuālajām vajadzībām.

Ja dosimies pavakariņot restorānā, arī tad izvēlēsimies ēdienu, kas mums būs visatbilstošākais. Šādos gadījumos varam vai nu pilnībā uzticēties pavāram, vai arī uzdot interesējošus jautājumus.

Cik man zināms, pavāri labprāt stāsta par ēdienu izejvielām, garšvielām un pagatavošanu, jo tā ir māksla.

Cilvēki lasa, meklē un domā arī par medikamentiem un uztura bagātinātājiem, kurus lieto, lai tie būtu viņiem piemēroti.

Tai pat laikā vakcīnas šajā jomā ir īpašas.

Iedomājieties sevi restorānā, jautājot par ēdienu, kuru vēlaties pasūtīt un “ielikt” sevī. Viesmīlis vai pavārs vienmēr laipni jums visu izstāstīs; ja kāda no sastāvdaļām jums neder un var izraisīt alerģiju vai kādu citu nevēlamu reakciju, pavārs to izņems vai aizvietos ar kaut ko jums labvēlīgu.

Pavārs nekad ar jums nestrīdēsies un nejautās, kur ir jūsu pavāra diploms, lai apspriestu ēdienu! Pavārs neteiks, ka caureja, vemšana, drudzis, nelabums ir normāla reakcija pēc viņa maltītes nobaudīšanas.

Pavārs uzņemas atbildību, lai jūs no restorāna aizietu vēl labākā stāvoklī nekā ienācāt.

Tad kāpēc pastāv tāda agresija no vakcinētāju puses, ja vēlamies uzdot jautājumus par viņu meistardarbu, kāpēc mums jautā pēc mūsu medicīniskās izglītības, kāpēc nevar izņemt sastāvdaļu, kura rada mums kaitējumu, kāpēc vakcīnu ražotāji ir atbrīvoti no atbildības?

Ja es rūpējos par savu ķermeni un domāju, ko es tajā lieku, tad es vēlos būt droša, ka tas man nesīs tikai labu.

Novēlot veselību, lai jums izdodas!
LINDA

Last modified: 26. maijs, 2020