Uz jaunās māmiņas lūgumu parādīt “tuberkulozes” vakcīnas aprakstu, mediķis atnes lietošanas instrukciju POĻU valodā!
Kā nu ne – poļu vakcīna, ko piedāvā jaundzimušajiem visā Latvijā, nav reģistrēta ne Latvijas, ne Eiropas centrālajā zāļu reģistrā. Būtu vismaz pacentušies instrukciju iztulkot…
Turklāt šī vakcīna ir fiktīva, radot ilūziju, ka bērns tiks pasargāts no tuberkulozes. To apstiprina info SPKC bukletā par tuberkulozi – vakcīna nepasargās no Latvijā visizplatītākās tuberkulozes formas – plaušu tuberkulozes.
Cik liela ir iespējamība saslimt ar smagākajām tuberkulozes formām? – To skaidro Andis Cīrulis, RAKUS stacionāra Tuberkulozes un plaušu slimību centra galvenais ārsts:
“Ārpusplaušu tuberkulozes gadījumi ir sastopami retāk, piemēram, pleirīts pieaugušajiem, bērniem – intratorokālo limfmezglu tuberkuloze, tomēr pārējie ārpusplaušu tuberkulozes gadījumi – kā kaulu, locītavu sistēmas, nieru un limfmezglu tuberkuloze ir salīdzinoši reti gadījumi, kā arī šie gadījumi nav infekciozi un bīstami apkārtējiem. Reto tuberkulozes formu diagnostika ir salīdzinoši apgrūtinoša, jo pacienti nokļūst pie dažāda profila speciālistiem, kuri ne vienmēr iedomājas, ka tā varētu būt tuberkuloze.”
No teiktā izriet, ka bērns nevar inficēties ar smagākajām tuberkulozes formām no., piem., bezpajumtniekiem sabiedriskajā transportā vai kur citur. Būtībā ar slimību, pret kuru bērns vakcinēts, viņš tik un tā ar lielu iespējamību nekur nevarētu inficēties.
BET bērns var saslimst ar plaušu tuberkulozi, pret kuru šī vakcīna nemaz nav domāta un tāpēc nepasargā.
Vēl Andis Cīrulis skaidro:
“Ir latentā tuberkulozes infekcija, kad cilvēks tomēr inficējas, bet nesaslimst, aptuveni 90% no cilvēkiem, kuri ir inficējušies ar tuberkulozes baciļiem, nesaslimst un, iespējams, pat nezina, ka ir inficējušies, jo nav nekādu simptomu, cilvēks ir praktiski vesels un nav bīstams citiem cilvēkiem.”
Ražotāja aprakstā angļu valodā lasāms, ka šī vakcīna satur… tikai iedomājieties – MONONĀTRIJA GLUTAMĀTU jeb E621!
Ar kādu nolūku vakcīnai tiek pievienots GARŠAS PASTIPRINĀTĀJS?! Turklāt injicēts muskulī, caur kuru teju pa taisno nonāk asinsritē?
Mononātrija glutamātu E621 plaši izmanto pārtikas industrijā, un tā lietošana ir saistīta ar aptaukošanos, vielmaiņas traucējumiem, Chinese Restaurant Syndrome, neirotoksisku iedarbību un kaitīgu ietekmi uz reproduktīvajiem orgāniem. Par tā iedarbību uz cilvēku veselību lasiet šajā pētījumā: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5938543/
Un atkal pārdomas par pārtikas industrijā plaši pielietotās vielas izmantošanu vakcīnas sastāvā, kas kopā ar citām vakcīnā esošajām vielām izraisa imunitātes reakciju. Vai ir kādi pētījumi vai testi, kas varētu atklāt šīs vielas klātbūtnes vakcīnā saistību ar pārtikas alerģijām, kas mūsdienu bērniem ir plaši izplatīta problēma?
Bērnu slimnīcas bukletā norādīts, ka pēc tuberkulozes vakcinācijas var novērot limfadenopātiju jeb paduses limfmezglu palielināšanos līdz 1 cm diametrā. Tomēr fotogrāfijā, kas pievienota pie šī teksta, parādās cita aina – limfmezgla lielums ir virs 1 cm un tā nav norma! Šāda veida teksts un fotogrāfija apgrūtina vecāku spēju objektīvi novērtēt vakcīnas komplikācijas nopietnību.
Info no onkoloģijas centra mājaslapas, liecina, ka limfmezgli palielinās, organismā veidojoties infekcijas perēklim vai iekaisumam.
… tāpēc nav pārsteidzoši, ka pēc dzīvas “novājinātas” tuberkulozes potes bērniem ierasta vakcīnas komplikācija ir paduses lifmezglu iekaisums. CDC mājaslapā norādīts, ka saslimt ar tuberkulozi ir lielāka iespēja tiem, kuri ir inficējušies ar tuberkulozes baktērijām. Un kas ir tuberkulozes vakcīnas sastāvā? …
Tās ir DZĪVAS, bet novājinātas tuberkulozes baktērijas, kuras dažādu ārējo vai iekšējo apstākļu ietekmē var aktivizēties vakcinētas personas organismā.
Pat SPKC buklets apliecina:
Tavs bērns dzimst perfekts!
Viss liecina, ka lielāks drauds veselībai ir “tuberkulozes” vakcīna, ko piedāvā zīdaiņiem Latvijas dzemdību iestādēs nevis tās trūkums. Tā var provocēt saslimšanu ar tuberkulozi un virkni citu blakņu.
Plašāk par tuberkulozes vakcīnu lasiet “Vakcīnrealitāte Latvijā” izpētes rakstā: Tuberkulozes vakcīna – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)
Last modified: 20. marts, 2022