Mīļās dāmas un kungi! Vai zinājāt, ka mātes piens ir vērtīgākā, efektīvākā un drošākā aizsardzība pret visu to, kas mazulim nevēlams un lieks? Turklāt tas ir zinātniski pierādīts fakts!

Mātes piens aizsargā mazuli pirmajos divos dzīves gados. Ar mātes pienu mazulim tiek nodotas antivielas, ko māte ir ieguvusi savas dzīves laikā. Piena specifiskais sastāvs palīdz radīt tādu vidi, lai nerastos iekaisumi un zīdaiņa imūnsistēma spētu veiksmīgi attīstīties. Turklāt tam nav nevēlamu blakusefektu, atšķirībā no toksiska sastāva vakcīnām.

Atšķirībā no mākslīgā piena, mātes piens sastāva ziņā ir unikāls un “pielāgojas” katram bērnam. Šajā pētījumā pieminēts mātes piena nozīmīgums un arī mainība laika gaitā: “Piena imunitātes saturs laika gaitā mainās. Agrīnās laktācijas stadijās IgA, pretiekaisuma faktori un, visticamāk, imunoloģiski aktīvās šūnas sniedz papildu atbalstu jaundzimušā nenobriedušajai imūnsistēmai. Pēc šī perioda mātes piens turpina pielāgoties zīdaiņa ķermeņa uzbūvei un vajadzībām attiecībā uz imūno aizsardzību un uzturu. Tāpēc nepieciešamība veicināt zīdīšanu ir attaisnojama vismaz pirmajos 6 dzīves mēnešos, kad zīdaiņa sekrēcijas IgA ražošana ir nenozīmīga.”

Vairāk par mātes piena aizsargājošajām spējām lasiet 
šeit, šeit un vēl arī šajā pētījumā.

Arī masu mediji atzīst, ka mātes piens ir zelta vērtē
Viens litrs donoru piena maksātu vairākus simtus eiro! Kāpēc mātes piens ir zelta vērtē | Jauns.lv
https://jauns.lv/raksts/sievietem/551200-viens-litrs-donoru-piena-maksatu-vairakus-simtus-eiro-kapec-mates-piens-ir-zelta-verte
Lekcija par mazuļu dabisko aizsardzību

Obligātajā zināšanu minimumā par bērna aizsardzību no dažādām saslimšanām dzīves pirmajā gadā, ietilpst medicīnas zinātņu doktores, pasaulslavenās grāmatas “Dissolving Illusions” autores Sjūzenas Hamprijas (Dr. Suzanne Humphries) lekcijas (angļu valodā).

  • Medicīnas zinātņu doktore par ķīmisko K vitamīna izstrādājumu jaundzimušajiem:

https://youtu.be/6rxEo8R5Fwk

  • Mazuļa līdz 3 g.v. imunitāte – II daļa:

https://youtu.be/KDN6-iqdNEY

  • Mazuļa līdz 3 g.v. imunitāte – IV daļa:

https://youtu.be/qi2evKqdewI

  • Mazuļa līdz 3 g.v. imunitāte – V daļa:

https://youtu.be/_caO1ztfgEU

Diemžēl I un III daļu no šīs Dr. Hamprijas lekcijas “YouTube” administrācija ir dzēsusi. Bet arī esošajās ir virkne svarīgu faktu. Iesakām noskatīties!

Vēl daži raksti par saslimšanu profilaksi, kas varētu vairot Jūsu sirdsmieru:

1) Ar ko sākt, lai iegūtu pilnīgas zināšanas par bērnu potēm? Šeit
Ar ko sākt, lai iegūtu pilnīgas zināšanas par bērnu potēm? – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)
2) Deleģēt atbildību mediķim vai domāt pašam? Šeit
RAKSTS: Deleģēt atbildību mediķim vai domāt pašam? – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)
3) Kā pasargāt savu bērnu no slimībām un smagām sekām? Šeit
Kā pasargāt savu bērnu no slimībām un smagām sekām? Iepazīstam vides & mikroorganismu teorijas – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)

Pieteikties “Vakcīnrealitāte Latvijā” redaktores K. Duņecas video lekcijas “Mieriņam” vai “Desmit iemesli” ierakstam: Kontakti – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)

Last modified: 29. marts, 2023