Veidlapas paraugs, ko ārsts izsniedz parakstīšanai, ja cilvēks vēlas atteikties no mākslīgās imunizācijas

Jums ir tiesības pilnībā atteikties no mākslīgās imunizācijas ar vakcīnām gan sev, gan saviem bērniem. Mediķim ir pienākums izsniegt atteikuma veidlapu

  • Šo faktu apstiprina “Vakcinācijas noteikumu” 22. punkts:
Saite: Vakcinācijas noteikumi (likumi.lv)

Saite: Vakcinācijas noteikumi (likumi.lv)

“Valsts obligātais vakcinācijas kalendārs” ir vārdu spēle, kas nosaka, ka valsts pusei ir obligāti jānodrošina vakcīnas visiem gribētājiem, taču iedzīvotājiem nav obligāta pienākuma tās lietot.

Arī juridisko atbildību par iespējamajām vakcinācijas sekām nāksies uzņemties vecākam

Šo faktu apstiprina prakse, kas atklājas gan Latvijā dzīvojošo māmiņu pieredzes stāstos, gan to cilvēku liecībās, kam kaitējumu nodarījusi Covid-19 vakcinācija: ne ārstniecības persona, kas veikusi vakcināciju, ne vakcīnas ražotājs, ne valsts iestādes pārstāvji, kas lēmuši par konkrēto substanču iepirkšanu, juridisku atbildību neuzņemas un seku novēršanas veicināšanu vai atlīdzību nāves gadījumā nekompensē.

Latvijā līdz šim tikai vienā gadījumā atzīts, ka nāve radusies Covid-19 vakcīnas rezultātā: ZVA pabeigusi vērtēt 22 letālus gadījumus pēc vakcinācijas pret Covid-19; viens ticami saistāms ar AstraZeneca vakcīnas lietošanu | zalulietosanasinstrukcija.lv

Atteikšanās no vakcinācijas nav pamats bērna diskriminācijai

Izglītības un zinātnes ministrijā apstiprina – bērns ir jāuzņem izglītības iestādē, neskatoties, ir viņam veikta jebkāda veida vakcinācija vai nav:

Last modified: 19. aprīlis, 2022