Šodien, 1. decembrī, I. Viņķeles vadītā Veselības ministrija iepazīstinās sabiedrību ar Latvijā ieviešamo Covid-19 vakcinācijas plānu. “Šī būs bezprecedenta apmēra, lieluma un arī ātruma vakcinēšanas reize,” plānus lolo ministre.

Avots: https://jauns.lv

Veselības ministrijas dienaskārtība vairāku mēnešu periodā liecina, ka I. Viņķeles vadībā Latvijā tiek ieviesti identiska rakstura ierobežojumi kā citās valstīs – pēc vienota plāna un grafika.

Izskaidrojums tam meklējams trīs gadus senā pagātnē –  2017. gadā Ilze Viņķele nolika Saeimas deputātes mandātu, septembrī uzsākot gaitas Makkeina institūtā (McCain Institute) ASV.

Avots: https://twitter.com

Viņas dzīves gājuma aprakstā Veselības ministrijas mājaslapā šī pieredze gan norādīta darba, ne izglītības sadaļā: “Darba pieredze: 2017.09. – 2018.08. Stipendiāte The McCain institute for International Leadership, Arizona State University”.

Avots: www.vm.gov.lv

Tas nozīmē, ka, pretēji Latvijas medijos izplatītajai maldinošajai informācijai, Ilze Viņķele konkrētajā iestādē nevis studējusi un cēlusi kvalifikāciju, bet gan strādājusi kā stipendiāte.

Viltus ziņas sabiedrisko mediju portālā “Lsm.lv”: Viņķele atstās Saeimu un mācīsies ASV.

Avots: www.lsm.lv
Avots: https://vinkele.lv/

Informācija liecina, ka Makkeina institūts bija viena no bāzes vietām, kur tika gatavoti Covid pandēmijas īstenotāji – īpaši instruēti “speciālisti” darbam valstu valdībās un pakļautajās iestādēs.

McCain Institute COVID-19 In the Arena Micro-Grants Empower Next Generation Leaders to Combat the Effects of the Virus in their Communities – McCain Institute

Avots: www.mccaininstitute.org

COVID-19: AN EXCUSE FOR REPRESSING HUMAN RIGHTS AND CIVIL LIBERTIES – McCain Institute

Avots: www.mccaininstitute.org

Dažas publikācijas par Makkeina institūta saistību ar pasaules pārveidotājiem (tostarp Bila un Melindas Geitsu fondu un Džordžu Sorosu) caur korona:

Avots: https://capitalresearch.org

Jāpiebilst, ka vienlaikus ar Ilzi Viņķeli – 2017. gada augustā – uz ASV devās arī Re:Baltica ideoloģiskā autore, Latvijā par “rečekisti” dēvētā žurnāliste Inga Spriņģe. BAFF programmas ietvaros viņa vienu semestri pavadīja Kolumbijas universitātē, kas “fokusējas uz Krievijas un Austrumeiropas jautājumiem”.

“Mans fokuss ir cits – braukāšu pa ASV un tikšos ar cilvēkiem, kas izmēģina jaunas metodes mediju auditorijas piesaistīšanā un cenšas nopelnīt naudu ar to,” I. Spriņģe klāstīja izdevumam “Pdz”.

Avots: www.tvnet.lv

”BAFF misija ir stiprināt saites starp ASV un Latviju, Lietuvu un Igauniju, izmantojot izglītības un studiju programmas, kas vērstas uz ekonomisko procesu izaugsmi un demokrātisko procesu stiprināšanu,” norādīts ASV vēstniecības mājaslapā: ASV vēstniecība sveic izglītības un apmaiņas programmu stipendiju saņēmējus

Avots: https://lv.usembassy.gov

Arī Kolumbijas Universitāte ir saistīta ar Džordža Sorosa finansējumu un ideoloģisko līniju ieviešanu: Special Report: Columbia University

Avots: www.mrc.org

Inga Spriņģe strādā sazobē ar Ilzi Viņķeli, caur publikācijām un īsiem interneta formāta raidījumiem izplatot valdības propagandu.

Piemēri:

“Tikmēr citas valstis jau nākušas klajā ar saviem Covid-19 vakcinācijas plāniem,” vēsta LETA. “Piemēram, Kanādas premjers Džastins Trudo pagājušajā nedēļā paziņoja, ka Kanādā iedzīvotāju vakcināciju pret jauno koronavīrusu vadīs ģenerālis, kurš vadījis NATO misiju Irākā, kā arī kanādiešu karavīrus Afganistānā un Bosnijā. (..) Vakcīnas izdalīs Kanādas sabiedrības veselības aģentūra un armija (!!!) palīdzēs ar plānošanu.”

Avots: https://jauns.lv
Last modified: 1. oktobris, 2021