Ekrānšāviņš no portāla www.nra.lv

Paldies katram draugam, lasītājam! PALDIES, ka “Vakcīnrealitāte Latvijā” septiņu gadu informatīvās darbības laikā lasījāt, dalījāties, pārsūtījāt draugiem, tuviniekiem rakstus un pētījumus; ka uzdevāt mums jautājumus, iesūtījāt informāciju, pieredzes stāstus, idejas publikācijām. Lai notiek tā arī turpmāk!

Paldies, ka esat palīdzējuši projektam, visādi atbalstījuši, bijāt un turpināt būt atsaucīgi jebkurā situācijā.

Šis daļēji ir visu mūsu nopelns!

“Vakcīnrealitāte” dod iespēju vecākiem tikt pie daudzpusīgas informācijas, padziļinātām zināšanām dzimtajā – latviešu – valodā.

Mums ir izdevies pamudināt, pamodināt, iedvesmot atbildīgi, izsvērti pieiet vakcinācijas jautājumam!

Un daļēji tas, ka bērni Latvijā tiek vakcinēti arvien mazāk ir Veselības ministrijas “nopelns”. Jauno injekciju traģiskās sekas veselībai atvērušas acis vecākiem arī uz bērnu pošu kaitniecisko iedarbību. Plašāk: šeit un šeit.

Avots: Bērnus Latvijā vakcinē aizvien mazāk – nra.lv

Tomēr ministrijas ierēdņi, redzot injekciju noieta samazināšanās tendenci, apņēmušies “apstrādāt” skolēnus – mācīt vienīgo “patiesību”. Kā likums, šādās “izglītojošajās stundās” netiek pilnvērtīgi atspoguļota vakcīnu tēma, visus iebildumus norakstot uz sazvērestībām, un piedāvājot tikai farmācijas un lobija viedokli.

Tāpēc turpināsim darbu! Aicinām Jūs dalīties ar VR rakstiem, kā arī runāt arī ar saviem bērniem, stāstot un rādot realitāti! Lai skolās viņi spēj uzdot precīzus jautājumus un nostāvēt pretī nekorektajai argumentācijai.

Mums ir būtisks Tavs atbalsts!

Vai Tu esi aizdomājies, cik resursa un enerģijas prasa vakcinācijas jautājumu izgaismošana Latvijā? Esot publiskam?

Nostāvēšana visos rečekistu, troļļu, apmelotāju un šķēlēju uzbrukumos?

Kvalitatīva , pētījumos un faktos balstīta satura radīšana, kas pārliecina simtiem vecāku rūpīgi izsvērt pošu jautājumus?
Vecāku konsultēšana, atbalstīšana un visa veida informācijas sniegšana?

Ja redzi, sajūti, ka VR sabiedriskais darbs ir vērtība un vēlies, lai tas turpinās un attīstās – piemet mūsu enerģijai! Viss skaitās!

Tagad arī Revolut!
https://www.vakcinrealitate.org/izvelne/ziedot/

Last modified: 23. februāris, 2023