Dr. Sucharit Bhakdi

Vācu virusologs, imunologs un mikrobiologs.

Dr. Sucharit Bhakdi ir taizemiešu izcelsmes Vācijā strādājošs mikrobiologs, kurš kopš “krīzes” sākuma ir iestājies pret COVID-19 histēriju.

Viņš kā pēcdoktorantūras pētnieks darbojies Maksa Planka Imunobioloģijas un epiģenētikas institūtā Freiburgā un Proteīna laboratorijā Kopenhāgenā. Dr. Bhakdi pievienojās Gīsenas universitātes Medicīniskās mikrobioloģijas institūtam un tika iecelts par Medicīnas mikrobioloģijas katedras vadītāju Maincas universitātē. Dr. Bhakdi ir publicējis vairāk nekā trīssimt rakstu imunoloģijas, bakterioloģijas, virusoloģijas un parazitoloģijas jomā, par ko ir saņēmis neskaitāmas balvas un Reinzemes-Pfalcas ordeni.

Tiklīdz Dr. Bhakdi sāka runāt par Covid-19 preparātiem un PCR testiem, Wikipedia parādījās teksts, ka šis cilvēks ir Taizemes un Vācijas mikrobiologs, kurš, aizejot pencijā, ticis atmaskots par sazvērestības teoriju izplatīšanu un antisemītisku polemiku. Turpat tika norādīts, ka 2020. un 2021. gadā Dr. Bhakdi esot izplatījis dezinformāciju par COVID-19 pandēmiju, apgalvojot, ka pandēmija esot “viltota”, un ka vakcīnas pret Covid-19 iznīcināšot pasaules iedzīvotājus.

Graphical user interface, text, application, email

Description automatically generated
Avots: https://en.wikipedia.org

Parodaksāli, bet turpat tālāk “Wikipedia” šķirklī tiek uzskaitīts saraksts ar vienpadsmit zinātnes jomā iegūtajām balvām.

Un tālāk norādīts: “Pēc tam, kad Bhakdi paziņojumi un publikācijas saistībā ar Covid-19 tika publicēti, 2020. gadā Pseidozinātņu zinātniskās izpētes biedrība viņu nominēja par 2020. gada Goldenes Brett uzvarētāju, kas tiek uzskatīts par gada “pārsteidzošāko pseidozinātnisko parādību”.”

Graphical user interface, text, application

Description automatically generated
Avots: https://en.wikipedia.org

Zinātnieks brīdina un norāda:

  • PRC tests ir neprecīzs. Viņš skaidro, kas notiek ar pīķa proteīniem asinsritē, un kā kovid vakcīnas pārstimulē imūnsistēmu, radot būtisku kaitējumu veselībai.
  • Ka jūsu dabīgā imūnsistēma ir labākā aizsardzība pret SARS-CoV-2 un visiem citiem koronavīrusiem. Ja esat dabīgi inficējies, pat ja neesat izjutis nekādus simptomus, esat imūns pret visiem variantiem.
  • Pūļa imunitāte ir jau sasniegta.
  • Nav zinātnisku iemeslu vakcinēties pret SARS-CoV-2. Vienkārši nav nekāda labuma, un šī preparāta izplatīšana ir jāpārtrauc.

Informācijai:

Svarīga ziņa no Dr. Bhakdi: www.youtube.com

Dr. Bhakdi stāsta par Covid: www.youtube.com

Intervija “Planētas lokdauns”: šeit

Informācija par zinātnieku angļu valodā: https://evidencenotfear.com/

Last modified: 1. oktobris, 2021