Dr. Roberts Malone

Virusologs & imunologs, mRNS vakcīnas tehnoloģijas izgudrotājs.

Dr. Malone 1988. gadā Salka institūtā 1988. gadā atklāja n vitro un in vivo RNS transfekciju un izgudroja mRNS vakcīnu. Viņa pētījumi tika turpināti Vikālā 1989. gadā, kur tika veikti pirmie in vivo eksperimenti ar zīdītājiem; to dizaina autors bija Dr. Malone.

Tiklīdz Dr. Malone sāka runāt par Covid injekciju bīstamību, Wikipedia izdzēsa informāciju par to, ka šis cilvēks bija mRNS vakcīnu izgudrotājs, norādot, ka viņš apgalvo, ka ir izgudrotājs, bet patiesībā tā nav. Vairāk par konkrēto notikumu lasīt šeit.

Pārveidotā Wikipedia lapa par Dr. Malone
Avots: https://en.wikipedia.org

Pirms Dr. Malone uzstājās savā liktenīgajā intervijā, norādot Covid injekciju bīstamību, viņš tika brīdināts, ka pēc šādas informācijas publicēšanas var necerēt uz Nobela prēmiju. Dr. Malone izdarīja savu izvēli, norādot: “Es lieliski apzinos riskus, un sarunā ar Bretu un Stīvu, tieši pirms bēdīgi slavenā podkāsta “Dark Horse”, norādīju, ka likmes ir pārāk augstas, lai uztrauktos par balvām, kad runa ir par dzīvību glābšanu un mūsu bērnu veselību. Tā bija apzināta izvēle riskēt.”

Vairāk par to lasiet šeit.

Avots: https://covidcalltohumanity.org
Avots: https://twitter.com/RWMaloneMD

Pieminēšanas vērts fakts: Dr. Malone ir saņēmis divas Covid injekcijas no “Moderna”.

Dr. Malone brīdina:

Jauni dati liecina, ka Covid vakcīnas izraisa no antivielām atkarīgo pastiprināšanos (ADE).

ADE ir antivielu atkarīga pastiprināšanās, kurā vīrusa saistīšanās ar neoptimālām neitralizējošām antivielām izraisa tā iekļūšanu inficētā organisma imūnajās šūnās un vīrusa replikāciju. ADE var izpausties primārās vai sekundārās vīrusu infekcijas attīstības laikā, kā arī pēc vakcinēšanās ar konkrēto infekciju.

ADE rodas, ja imūnās atbildes reakcijas laikā radušās antivielas atpazīst un saistās ar patogēnu, bet nespēj novērst infekciju. Tā vietā šīs antivielas darbojas kā “Trojas zirgs”, ļaujot patogēnam iekļūt šūnās un saasināt imūnreakciju.

Jautāts par vakcīnu ietekmi uz COVID-19 mutācijām, Dr. Malone norāda, ka mutācija ir “vēl viens maldinošs doktora Fauci paziņojumu kopums.

“Izbēgušās mutācijas”, kas izvairās no vakcīnas, visticamāk, attīstās cilvēkiem, kuri ir vakcinēti, nevis nevakcinētiem.”

Informācijai

Intervija ar Dr. Malone: www.youtube.com

Saruna par tēmu “Vakcīnas padara vīrusu daudz bīstamāku”: https://rumble.com

“Dark Horse” podkāsts ar Dr. Malone: https://childrenshealthdefense.org/

Vairāk informācijas par ADE: www.chop.edu

Kā tika izstrādāta mRNS vakcīna: https://www.rwmalonemd.com

Last modified: 1. oktobris, 2021