#redaktoresblogs

Nupat mūsmājās viesojās PEP (pirmās emocionālās palīdzības) mamma, kura, pazīstot un atbalstot mani gan pēc otrā, gan trešā bērna piedzimšanas, atgādināja – būt mammai, tas ir darbs 25/8.


Ja tētim ir iespēja nomainīt vidi, dodoties uz darbu, tad mammai, kamēr bērni ļoti mazi, šādu regulāru brīvdienu vai atvaļinājuma no saviem vecāka pienākumiem īsti nav. Īpaši, ja dzīvo #čuhņā, bez omītes, opīša vai tantes rokas stiepiena attālumā.

Mēs ikviens vēlamies iespējami gūt labas sajūtas 🎉 un izvairīties no ciešanām .

Ciešanas jāmazina nevis tad, kad katliņš pilns, bet profilaktiski. Tāpēc, protams, ņemu laiku sev. Stundiņu, divas, trīs pat mazākais var pavadīt ar savu otro drošās piesaistes cilvēku – tēti, tikmēr pārslēdzos no mammas pienākumiem.

“Vakcīnrealitāte Latvijā” satura veidošana un jauno, topošo vecāku konsultēšana ir viens no veidiem. Izvēlos savu laiku izmantot kam sabiedriski noderīgam.

Interese par to, kas “lācītim” vēderā arvien pieaug. Brīnišķīgi, ja lēmums izzināt arī medaļas otru pusi tiek pieņemts, pirms “bagātīgā” sastāva izstrādājumi injicēti organismā.

Mēs VR esam bez maksas konsultējuši jau vairāk nekā 100 ģimenes (gan klātienē, gan attālināti) par to, kur atrast faktus, redzesloku paplašinošu informāciju un argumentus lēmuma pieņemšanai par bērna veselības aspektiem, kas saistīti ar mākslīgo imunizāciju.

“Vai tiešām tavi bērni nav saņēmuši nevienu poti?” – ik pa laikam dzirdu jautājam.

Jā, protams, visi trīs ir brīvi no jebkāda veida injekcijām. Mēs ģimenē laikus sajutām, un ar citu vecāku pieredzes, kā arī datu bāzēs pieejamo pētījumu, vakcīnu sastāva un iedarbības izpētes palīdzību sapratām, ka šis (vismaz pagaidām) nav drošs veids, kā “gādāt” par bērnu “nesaslimšanu”. Pat ja man piedāvātu greznu villu īpašumā apmaiņā pret vakcīnu ielaišanu bērniem, es no šāda darījuma atteiktos. Pavisam nopietni.


Nu, nav mums jāizmēģina viss uz savas ādas. Laikmetā, kad tik daudz informācijas, datu par sekām ir brīvpieejā.

Lai pēc tam nav arī jācīnās par veselības kaitējuma materiālu kompensēšanu no budžeta līdzekļiem “neparedzētiem gadījumiem”. Nē, paldies.

VR neaģitē, neuzbāžas un nepieņem lēmumu vecāku vietā. Parādām, kur atrast, izlasīt, uzzināt. Argumentējam, līdz dzimst patiesība.

Te apkopoti klasiskie iemesli, kāpēc personīgi es atsakos no bērnu vakcinēšanas: https://www.vakcinrealitate.org/aktualitates/10-iemesli-kapec-nevakcineju-savus-bernus/

Lūgums, lai varam bez maksas konsultēt topošos un jaunos vecākus, kā arī radīt saturu latviešu valodā:
https://www.vakcinrealitate.org/izvelne/ziedot/

Ja esi izvēles priekšā, un vēlies diskutēt, uzzināt daudz aspektu par to, kāpēc vakcīnas drīzāk kaitē nekā palīdz, un nonākt pie lēmuma savu bērnu tagadnes un nākotnes veselumam,
dod ziņu

✉️

info [at] vakcinrealitate.org

Last modified: 13. decembris, 2022