Vien nedēļu pēc “Vakcīnrealitātes” redaktores veidotā jaundzimušo sintētiskā K vitamīna analīzes video publicēšanas YouTube kanālā, bēdīgi slavenā organizācija “Re:Baltica” nāca klajā ar savu “atzinumu”.
Viņu “vērtējums”: “daļēja patiesība”, jo (par spīti medicīniskiem pētījumiem), neesot pierādījumu K vitamīna saistībai ar asins vēzi jeb leikēmiju (kas Latvijā ir izplatītākā onkoloģiskā saslimšana bērnu vidū).
Tāpat žurnāliste, raidījuma “Panorāma” diktore, konkrētās “Re:check” epizodes autore Ilze Vēbere piemin, ka “Melnās kastes” brīdinājuma zīme ir ne tikai sintētiskajam K vitamīnam, bet arī “piemēram, plaši izmantotajam paracetamolam (ko ASV pazīst kā acetaminofēnu) vai ibuprofēnam.”
Atvainojiet, vai tad paracetamolu mums špricē katram piedzimušajam zīdainim? Nez, kāds būtu rezultāts?
Mēs, protams, varētu visu šo “analīzi” atstāt bez atbildes. Tā vietā piedāvājot vien šo ekrānšāviņu izlasi ar citām “Re:Check” epizodēm. Kas vairumā gadījumu ar laika atstatumu atklājas kā meli un dezinformācija.
Jūs tikai palūkojiet: Patiesības ministrija ne tik sen apgalvojusi, ka vakcinēšanās nebūs obligāta, ka neesot plāna nelaist lielveikalos tos, kuri nepotējas pret (vai drīzāk ar) jauno sērgu. Tas viss ir kļuvis par realitāti.
Viņi aizelsdamies mēģina norakt jebkurus patiesības meklējumus, pat ja tie balstās faktos un oficiālā informācijā, uzticamos pētījumos. Kā arī visu informāciju, kas izskan kā “veselīgs” brīdinājums pārējiem.
Bet ne tik daudz par viņiem. Mums joprojām ir svarīgi vēstīt, ko tad špricē Latvijas stacionāros dzimušajiem zīdaiņiem.
Lasiet K vitamīna injekcijas “Konakion MM” izpēti šeit.

Realitātē: https://nra.lv

Meli. Sars-COV-2 vīruss joprojām nav izolēts, un to apliecina arī Slimību profilakses un kontroles centrs (sk. zemāk).


Linki ar pierādījumiem, ka maskas nēsāšana samazina skābekļa pieplūdi smadzenēm: šeit.

Taivānā vairāk mirušo no injekcijām nevis no kovid: Taiwan death from COVID-19 vaccination exceeds death from COVID-19

Pierādījumi, ka grafēna oksīds ir Pfizer/BioNTech preparāta viena no atslēgas sastāvdaļām: šeit un šeit.

Last modified: 22. oktobris, 2021