Vakcinrealite-vakcincilveks

Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par Vakcīnrealitāte Latvijā “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu: skatīt šeit.

Avots: www.facebook.com

Kāpēc?

Jo Covid-19 vakcinācijas aptveres maratonā, ko Latvijā organizē Veselības ministrija un padotības iestādes,GODĪGS resurss par vakcīnu bīstamību liedz viņas vadībai sasniegt mērķus – eksperimentālās Covid-19 vakcīnas injicēt 1,5 miljoniem valsts iedzīvotāju, kā paudis pašreizējais Veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Taču realitātē Marta Krivade pati regulāri izplata dezinformāciju. Piemēram, par Valsts ieņēmumu dienesta ēku Mežaparkā.

Viņa strādāja pie šīs ēkas attīstītāja “Biroju centrs Ezerparks”, un viņas kā PR speciālistes uzdevums bija pārliecināt sabiedrību, ka šis projekts ir valstij izdevīgs un jaunceltnes ilgtermiņa noma valstij būs izdevīgāka nekā ēkas uzcelšana un apsaimniekošana.

Avots: www.apollo.lv

Jāatzīmē, ka Marta Krivade ilgstoši darbojas kā PR algotne pie dažādiem ienesīgiem projektiem valsts iestādēs un saistībā ar valsts pasūtījumiem un viņas uzdevums ir slēpt patiesību, kas var traucēt komerciālajām interesēm.

Mediju publikāciju arhīvs liecina, ka M. Krivade regulāri izplatījusi, kā tagad izrādās, maldinošas ziņas par VID ēkas Mežaparkā izdevīgumu un augstajiem kvalitātes standartiem.

Realitātē valsts par to krietni pārmaksājusi, samaksājot 21,4 miljonus un pārņemot vēl 58,7 miljonu eiro parādsaistības!

Avots: www.lsm.lv

Pēc ēkas iegādes tai atklājušās dažādas nepilnības, un bēdīgu slavu ieguvušas arī minētās celtnes virpuļdurvis par 100 tūkstošiem eiro VID ēkas projekta būvniecība iznomāšanas nolūkā izrādījās mahinācija, kuras organizēšanā iesaistījās arī Marta Krivade.

Valsts policija ar lapas redaktori sazinājās aizvadītā gada pavasarī saistībā ar viedokļa rakstu “Fooled”, kurā tika pausts, ka pandēmija ir pārspīlēta un tiek izmantota propagandas metode “Lielie meli”.

Policijas pārstāvis saņēma atbildi, ka Satversmes 100. pants ļauj brīvi publicēt viedokli, un kopš tā laika, iespējams, pievērš pastiprinātu uzmanību “Vakcīnrealitāte Latvijā” projektam, kas liek mums vēl rūpīgāk pārliecināties par izplatāmās informācijas patiesumu.

Avots: https://likumi.lv

Visi mūsu gatavotie materiāli atbilst informācijas izplatīšanas un žurnālistikas ētikai un standartiem, un tiek veidoti ar cieņu pret lasītāju, ar mērķi vairot godīgas, nelobētas informācijas izplatīšanos sabiedrībā par vakcināciju un citiem ar veselību saistītiem aspektiem.

Dažkārt ir izaicinoši būt sociāli aktīvam, bet paldies Jums par atbalsta vārdiem:

“Ņemot vērā to, kas notika ASV, bloķējot vēl esošā prezidenta FB, Instagram, YouTube un Twitter kontus, arī vietējie kangari centīsies izrēķināties ar citādi domājošajiem.” / Atbalstītājs

“Valdības darbinieku un tiem pakļauto mediju ideoloģija – viss, kas patiesībā ir pareizi, jāsauc par dezinformāciju. Respektīvi – teiksi, kā ir – būsi dezinformātors. Interesants laikmets.” / Atbalstītājs

Last modified: 1. oktobris, 2021