Vakcīnas bloķē hipofīzi, epifīzi, sirdi un citus orgānus. Kā tas notiek?

Nesen neskaitāmu valstu valdības apstiprināja kvarkodu ieviešanu, kas “nepārkāpj nekādas pilsoņu brīvības, nerada segregāciju un nevienam neuzliek par pienākumu vakcinēties”.

Ir pienācis laiks runāt par to, kas slēpjas aiz šī priekšnesuma un kāpēc sistēma tik metodiski spiež indi masām, kāds ir tās patiesais labums.

Pētījumi gadu gaitā liecina, ka visu “narkotiku un vakcīnu” primārie mērķi ir DNS, dvēsele, čiekurveida dziedzeris, hipofīze un ar tiem saistītie gribas jeb nodomu kristāli. Jebkurai ķīmiskai ķimikālijai, kas organismā tiek ievadīta, aizbildinoties ar palīdzību, papildu tam, kas norādīts “uz papīra”, ir vismaz dubultais dibens enerģētiskajā plānā (dažkārt tam ir bezgala daudz slāņu), kā arī rada daudzlīmeņu līgumus ar kontroles sistēmu. Ir izņēmumi, taču to ir maz.

Pietiek aplūkot zāļu sastāvu un blakusparādību sarakstu (arī letālu iznākumu), lai saprastu, ka jau daudzus gadus cilvēkiem tiek injicēti ne tuvu dzīvību glābjoši eliksīri, bet labākajā gadījumā eksperimentāli ārkārtīgi apšaubāmi kokteiļi.

Visas vakcinācijas tā vai citādi ir saistītas ar medicīnas un valsts egregoru, veidojot līgumu par dzīvības enerģijas, veselības un lielākās daļas dvēseles resursu atdošanu par labu valstij un tās kuratoriem smalkajos plānos.

Pēc tam šī enerģija tiek izmantota, lai radītu neskaidrības pilsoņu apziņā un uzturētu esošo sistēmu. Tumsa ir caurstrāvota ar tādām attieksmēm kā akla paklausība, džiegoistisks patriotisms, bailes no varas, ienaidnieku meklēšana, bailes no nākotnes un citi bezspēcības un bezcerības stāvokļi. Tumsa nomāc dvēseles gribu un mirdzumu, radot labvēlīgu augsni slimībām un sadalīšanai “draugā vai ienaidniekā”. Tas bloķē cilvēka saikni ar savu garu, veido tuneļveida domāšanu un atkal savieno apziņu ar masu tirgus pelēcības straumēm.

Satraukuma galvenais iemesls ir apziņas, radošuma un nesaskaņu bloķēšana, kā arī organisma dabiskās atjaunošanās un smalko plānu uztveres slēgšana, lai cilvēki neredzētu, kurš patiesībā slēpjas aiz vadītāju maskām.

! Uzmanību, sensitīviem cilvēkiem nav ieteicama tālāka lasīšana, vai arī ieteicams skaļi pateikt nodomu: “Es aizliedzu savā jomā iegult jebkādus vīrusus un pakalpojumus, es lasu šo materiālu tikai informatīvos nolūkos, novēršu uzmanību no visas postošās realitātes un lūdzu maniem mentoriem man palīdzēt!” (labāk saviem vārdiem).

Kanāli iet uz zemākajām pasaulēm no dažiem stariem, bet citi bloķē atsevišķus orgānus, mugurkaulu, smadzenes, sirdi utt. Šie un citi vadības rīki ir leļļu virves, ko varat vilkt bezgalīgi. “Narkotiku” kumulatīvo iedarbību varam novērot vecākajā paaudzē, kur veselīga uztura vietā tiek patērētas saujas burvju tablešu, no kurām katrai ir savas blaknes, kas noved pie jaunu devu uzņemšanas, lai vēl vairāk apdullinātu ķermeni un radītu veselības ilūziju. Pēc daudzu gadu pētījumiem ar pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem, šodien var droši teikt, ka lielākā daļa kaišu, slimību un psiholoģisku problēmu attīstās kā tiešas vai netiešas sekas vakcīnu un “narkotiku” saņemšanai agrā bērnībā un pēc tam.

Protams, ir psihosomatiski iemesli, karmiski treniņi un citas vispārīgas programmas, taču to simptomi būtu daudz maigāki, ja cilvēki nepieņemtu indi “ārstniecības” aizsegā. Tie, kas izglābušies vismaz no vakcinācijas, kaut nedaudz sapratuši psihosomatiku un (apzināti vai ne tik ļoti) pārtraukuši lietot “zāles” un klanīties poliklīnikām, bieži vien maģiski pārstāj slimot bez kāda cita palīdzības. Jo (šoks!) – racionālam organismam nav vajadzīga ķīmiska inde narkotisku ripu un durkļu veidā. Viņam jādod veselīgs ēdiens, jārada labvēlīgi apstākļi dziedināšanai un nav jātraucē ar nemitīgu smadzeņu aizsērēšanu ar skrīninga lēkmēm un lētu propagandu.

Labā ziņa ir tā, ka jaunajā telpā bloķējošie efekti vairs nedarbojas, cilvēki arvien vairāk pamostas no grūtībām un ķeras pie alternatīvām dziedināšanas metodēm, ko tik ilgi ir apspieduši farmācijas karteļi. Un tāpēc tik traka burvju vircas uzspiešana tagad ir sākusi radīt jaunu reliģiju, kuras pamatā ir bailes no neredzama velnišķīga “vīrusa”, kur farmācijas karteļi un valstis darbojas kā glābēja dievs. No Bībeles atriebīgā dieva, kura bailēs izauga daudzas “grēcinieku” paaudzes, šis atšķiras tikai ar jaunu iepakojumu un tehnokrātiskāku pieeju.

Īsi aplūkojam burvju dūrienu piemērus: daudzas realizācijas pašas izraisa enerģētiskās sistēmas iznīcināšanu, citas pievērš uzmanību jau novājinātajām vietām senču ģenētikā.

BCG jeb tuberkulozes vakcīna: ietekmē smadzeņu aizmugurējo daļu, savienojas ar pelēkā stāvokļa straumi, caur kuru tiek nomākta griba, radošais kanāls, tiek kontrolētas emocijas un domas. Apziņas iemidzināšana ir tieši saistīta ar dvēseles mirdzuma izdzišanu cilvēkā un līdz ar to arī tādām dabiskajām īpašībām kā radošums, pārpilnība, iedvesma, prieks, rotaļīgums un beznosacījumu mīlestība. Izglītības sistēma un visi pārējie valsts egregori ir izveidoti ar vienu un to pašu mērķi – padarīt cilvēku par paklausīgu zobratu pelēkajā sistēmā. Šis mehānisms ļauj viegli sūknēt baiļu vīrusu (pelēko miglu), kas vēl vairāk veicina ķermeņa iznīcināšanu un apziņas bloķēšanu. Savienojoties ar zemākajām pasaulēm, izsūknējot enerģiju viņu labā. Šajā gadījumā vakcinācijas antivielas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, mainās tikai to skaits.

Masaliņas: sakāve krūtīs un sirds centrā. Cilvēkam ar slēgtu sirdi ir grūti radoši domāt, samazinās vispārējais jūtīgums, viņam ir maz enerģijas un iedvesmas, kas palielina nevēlēšanos dzīvot un akcentē no tā izrietošos simptomus pneimonijas formā. Daudziem ir vēlme un pat vajadzība novelt atbildību uz ārējiem spēkiem (valsts, iedomātie ienaidnieki, Dievs, medicīna, vīrusi), rodas (vai pastiprinās) Dieva kalpa komplekss, kas neko neatrisina, bet vienkārši nes krustu par noteiktiem grēkiem. Šāds indivīds bieži vien nespēj sadzirdēt savu intuīciju un sirdsapziņu, viņam ir vieglāk īstenot programmu uzstādījumus baiļu, propagandas un citu mentālu vīrusu veidā, kas darbojas pēc principa “skaldi un valdi”. Tāpat šāds cilvēks ievērojami samazina iespēju atklāt daudzdimensionālo atmiņu un spējas, nemaz nerunājot par dabiskajām aizsargfunkcijām.

Stingumkrampji: mugurkaula, nervu sistēmas un ekstremitāšu bojājumi. Tie sāk enerģētiski sadalīties, enerģija pārstāj cirkulēt pa ķermeni, parādās neskaitāmi bloki, kas pēc tam izpaužas slimībās. Ietekme aug arī “zaros” galvā, izkropļojot domāšanas procesus, apziņas un uztveres kvalitāti.

Kā jau varēja nojaust, Covid-19 “vakcīnas” daudz neatšķiras no iepriekš uzskaitītajām. To ietekme uz cilvēka enerģētisko plānu ir bloķēt jebkuru fizisko un smalko uztveres orgānu spilgtumu. Potenciāla nekaunīga sagrābšana notiek palīdzības paspārnē un pēc principa “nodzēst un bloķēt, lai nemaz nedomā pretoties!”

Tikmēr… daudzi cilvēki ir aizmirsuši, kā domāt par sevi. Viņu domas ir stereotipiskas, idejas ir aizgūtas, viņu mērķi ir iluzori, viņu vārdi pieder citiem. Viņi domā citu cilvēku domas, sapņo citu cilvēku sapņus, īsteno citu cilvēku mērķus…

Kāpēc bloķēt hipofīzi?

Hipofīze ir atbildīga par informācijas apstrādi. Tai ir dominējoša ietekme uz augšanu, attīstību, vielmaiņas procesiem, hipofīze regulē citu endokrīno dziedzeru darbību. Hipofīze sazinās ar virsnieru dziedzeriem, kuri zem spiediena sāk izdalīt stresa hormonus – kortizolu, noradernalīnu, adrenalīnu. Tas ietver simpātisko nervu sistēmu, kas liek jūsu ķermenim cīnīties vai bēgt. Šajā stāvoklī pārvaldība kļūst vēl vienkāršāka, jo tā var izslēgt kritisko un racionālo domāšanu, saprātīgu cilvēku reducējot līdz pamata instinktu līmenim.

Kontroles pārņemšana pār hipofīzi palīdz aptumšot prātu un ievietot uztveres filtrus, tāpēc daudzi vakcinētie saskaras ar grūtībām apstrādāt ienākošo informāciju un bieži vien nesaprot teiktā jēgu (tāda pati ietekme novērojama arī ar citām “narkotikām”).

Pēc vakcinācijas daudziem ir apmākušās acis – dvēseles spogulis, tā ir viena no pazīmēm, kas liecina par hipofīzes aizsprostojumu un līdz ar to intuīciju, spēju domāt ārpus realitātes uzspiestā tuneļa. Smalkajā plānā hipofīze ir atbildīga par gribu, tas ir, tā tiek apzināti nomākta. Daži senie raksti apgalvo, ka gribas kristāls atrodas hipofīzē, lai gan mēs zinām par šādu kristālu atrašanos citās ķermeņa daļās.

Kāpēc bloķēt epifīzi jeb čiekurveida dziedzeri?

Katra emocija, ko jūtat, katrs prieka un baiļu mirklis jūsu ķermenī ražo ķīmisku enzīmu. Daži no tiem kļūst par batutiem, citi – par šķēršļiem. Katrs no tiem sasniedz čiekurveida dziedzeri. Čiekurveida dziedzeris ir smalki noregulēts kalcīta kristāls, pēc būtības pjezoelektrisks, kā piemēram, kvarcs. Čiekurveida dziedzeris ir progresīvu zināšanu starpnieks manifestētajā realitātē. Tas mijdarbojas ar hipofīzi un atver tiltu starp fizisko un metafizisko pasauli, izpaužot apkārtējo realitāti. Katrs attēls, katra doma tiek interpretēta un saskaņota atbilstoši tās enerģētiskajam parakstam. Frekvences, ko saņem jūsu smadzenes, patiesībā ir digitāls kods, kristālisks simbolu modelis (piemēram, tukšumi un krusti), ko jūs interpretējat un pārvēršat attēlos un sajūtās. Nodoms, kurā tu stipri vai nedaudz šaubies savu vai kāda cita emociju iespaidā, nevar tikt realizēts.

Epifīzes bloķēšana ne tikai izkropļo visu ķermeņa sistēmu integrālo darbību un cilvēka saikni ar telpu, bet arī viņa nodoma spēku, kas ievērojami samazina iespēju konstruktīvi ietekmēt vietējo realitāti. Šāds cilvēks kļūst viegli vadāms ar dzīvnieciskiem instinktiem un no tiem izrietošajām interesēm, dzīvo bailēs par savu tagadni un nākotni, viņa radošuma un iedvesmas kanāls tiek bloķēts, atņemot vēlmi dzīvot un attīstīties. Apzinātības līmenis krītas, emocionālā inteliģence, domas apjūk, atslēdzas no savas apziņas straumes un atkal savienojas kopējā pelēkajā straumē, kurā dominē izdzīvošana, ciešanas un bailes (kontrakcijas, paralīze), nevis paplašināšanās, pārpilnība un labklājība. Atrodoties šajā vispārējā plūsmā, cilvēks pārstāj būt savu domu saimnieks, viņam galvā nemitīgi iezogas pēc rezonanses principa kaimiņu un garāmgājēju domu formas, īpaši, ja izpaužas empātija.

Neviena no smalkajā plānā izpētītajām vakcīnām vēl nav parādījusi tās pozitīvās īpašības, ko tai piedēvē amatpersonas. Tas viss ir klaji meli vairāku līmeņu ieguvumiem – no varas un naudas vietējiem menedžeriem līdz enerģētiskajam vampīrismam viņu uzraugiem smalkajos plānos. Gigantiskas ciešanu un baiļu enerģijas (gavvah, imperil) devas, kas izdalās, mijiedarbojoties ar šādu “medicīnas” un ar to saistīto globālo performanču destruktīvajiem aspektiem, iet uz atbalstu minētajām struktūrām, par kuru esamību mūsdienās var šaubīties tikai apdullināts akls cilvēks.

Vai mums no tā visa tagad jābaidās?

Nepavisam. Nekādā gadījumā. Visi iepriekš minētie efekti tagad ir izdeguši un dziedināti ar augstfrekvences enerģiju un jauniem kodiem ar pietiekamu nodomu. Miljoniem dvēseļu mostas, jūt un saprot arvien vairāk, neskatoties uz no tā izrietošajiem kropļojumiem un iestrēgumiem riteņos. Būtu vēlme, ceļš vienmēr atradīsies. VISU, kas notiek (“vīrusus”, vakcinācijas, krīzes, karus, smieklīgus likumus un noteikumus), var uzskatīt gan par apziņas nomākšanas līdzekli, gan par tās atmodas katalizatoru. Kontroles struktūru cinisms, rupjība un nekaunība joprojām neizsludinātās pandēmijas apstākļos runā pats par sevi: viņi baidās zaudēt varu un cenšas to saglabāt par katru cenu, lai gan paši jau sen ir sapinušies savā teātrī. Absurds un pretrunas.

Šāda uzvedība ir raksturīga narkomāniem, kuru visa dzīves jēga tiek samazināta līdz jaunas devas saņemšanai. Atkarīgais zags, melos, izdomās jaunus attaisnojumus (noteikumi, likumi, pasākumi), histēriju un manipulēs, lai tikai novērstu izstāšanos, kas līdzinās nāvei. Dzīvnieki, kas iesprostoti vai atrodas trakumsērgas stāvoklī, uzvedas aptuveni tāpat. Bailes par jūtīgu būtni ir aizbildnis pirms pāriešanas uz nākamo līmeni. Tas ir nepieciešams, lai filtrētu un pārdalītu dvēseles dažādos realitātes slāņos, kur katrs neizbēgami atradīsies sava veida sabiedrībā. Bailes pašas par sevi ir iluzoras, tās nevar mums fiziski nodarīt pāri, bet tās var piesaistīt tādus notikumu attīstības variantus, no kuriem mēs baidāmies.

Ņemot vērā brīvo gribu pieņemt vai nepieņemt ārpus programmas uzspiestās bailes kā daļu no savas realitātes, ir pienācis laiks, kad cilvēkam jāizmanto šī brīvība un jāizdara apzināta izvēle – atpazīt uzspiesto “jaunās normalitātes” attieksmi vai pateikt tam apņēmīgu “nē”! Katram šādas izvēles izmaksas būs individuālas, dažos gadījumos pietiks ar vienkāršu nezināšanu, bet izvēle bija, ir un būs vienmēr. Neļaujiet nevienam jūs pārliecināt par pretējo.

Last modified: 24. decembris, 2021