Mākslīgās imunizācijas vadlīnijas Latvijā paredz, ka kombinētā vakcīna, kas satur sešu vakcīnu komponentes, bērniem, kuru vecāki piekrīt, tiek injicēta četras reizes: divu, četru, sešu mēnešu un gada vecumā.
Piedāvājam faktus, kas atklāj, kā šis preparāts padara bērnus slimīgus, alerģiskus un provocē traģiskākas sekas.
Fragments no SPKC bērnu vakcinācijas kalendāra
download (spkc.gov.lv)

#Fakts nr.1

Konkrētajā vakcīnā ir ievērojams alumīnija daudzums

Ražotājs “GlaxoSmithKline” norāda, ka “Infanrix hexa” satur 0,82 mg alumīnija vienā vakcīnā (0,5 ml). No tā izriet, ka alumīnija sāls svars šajā vakcīnā ir 8 mg, kas ir aptuveni desmit reizes lielāks par visu pārējo sastāvdaļu svaru.

Tikai viena “Infanrix hexa” vakcīnas deva nozīmē zīdaiņa organisma pakļaušanu smagai, straujai alumīnija iedarbībai, kas neizbēgami izraisa toksiskā alumīnija saglabāšanos zīdaiņa audos, ieskaitot galvas smadzenes.

Kādas veselības problēmas provocē alumīnijs?

#Fakts nr. 2

Šajā vakcīnā ir zaļo pērtiķu DNS

Kā arī tādas papildvielas vielas kā alerģiskais konservants fenoksietanols un antibiotikas streptomicīns, kas nav minēti lietošanas instrukcijā ne latviski, ne arī angliski.

#Fakts nr. 3

Sastāvā ir formaldehīds

Tā ir bezkrāsaina indīga gāze, kas sintezēta, oksidējot metanolu, un ko izmanto kā antiseptisku, dezinficējošu universāla pielietojuma ķīmisku reaģentu. Formaldehīda iedarbība ir saistīta ar vēzi un plaušu slimībām.

#Fakts nr. 4

Sastāvā ir laktoze jeb piena cukurs

Vai tik plaši izplatīta laktozes nepanesība bērniem varētu būt saistīta ar šo kombinēto vakcīnu, kuras sastāvā ir arī laktoze? Ja šī viela ir vakcīnas sastāvā un pašas vakcīnas mērķis, lai imunitāte reaģē un sāk izstrādāt antivielas, tad loģiski būtu secināt, ka arī laktoze kā tāda kļūst par “iebrucēju” pret kuru ir jāsāk “cīņa”.

#Fakts nr. 5

Satur aminoskābes, vitamīnus, folijskābi (tie ir vakcīnā esošās Barotnes 199 sastāvā)

Ja vakcīnas sastāvā ir vielas, ko organisms dabiski izstrādā vai uzņem, un kas ir nepieciešamas tā darbībai un uzturēšanai, no loģikas izriet, ka katru reizi, kad bērns lietos pārtikā produktus, kuros ir attiecīgie vitamīni un aminoskābes (kas ir arī vakcīnas sastāvā), imūnsistēma tās klasificēs kā antigēnu un sāks producēt antivielas, tādā veidā radot organismā dažāda veida autoimūnos procesus un alerģiskas reakcijas kā, piemēram, izsitumus, ekzēmu, dermatītu, nātreni.

Kā arī – vai tas gadījumā nesamazinās spēju uzņemt vitamīnus no pārtikas tieši tā iemesla dēļ, ka organisms šos vitamīnus klasificēs kā antigēnus?

#Fakts nr. 6

Salīdzinot lietošanas instrukciju latviešu valodā un ražotāja izdoto informatīvo dokumentu angļu valodā, izrādās, ka latviski pie sastāva nav norādīts Polisorbāts 80

Tas ir sorbīts, kas tiek apstrādāts ar kancerogēnu etilēnoksīdu. Tas ir “slēpts” anafilaktoīdo reakciju izraisītājs.

Farmakoloģijā Polisorbāts 80 tiek izmantots, lai zāles varētu šķērsot asins smadzeņu barjeru. To bieži pievieno medikamentiem, kas paredzēti centrālajai nervu sistēmai. Tas, papildus alumīnijam, izskaidro arī to, kāpēc lielākā daļa vakcīnas blakusparādību ir neiroloģiski un psihiski traucējumi. Polisorbāts 80 ir kancerogēns un izraisa DNS mutācijas, kā arī anafilaktisko šoku.

#Fakts nr.7

Sastāvā ir arī antibiotikas – neomiksīns un polimiksīns

To pamatfunkcija – nogalināt baktērijas un citus mikroorganismus vai kavēt to vairošanos. Nepamatoti lietojot antibiotikas, organisms zaudē savas aizsargspējas, tiek traucēta imūnsistēmas darbība.

Arvien aktuālāks kļūst jautājums par tādu problēmu kā antibiotiku rezistence un tās potenciālajām sekām nākotnē. Kā zināms, daudzi zīdaiņi līdz gada vecumam saņem vairākas antibiotiku devas, ārstējot vidusauss iekaisumus (kas ir viena no izplatītākajām vakcinācijas komplikācijām), kā arī pēc vakcīnu injekcijām pa taisno asinsritē nonāk neomicīna un polimiksīna antibiotiku paliekas. Ņemot vērā, ka 1,5 gada laikā mazulis, kura vecāki piekrīt vakcinācijai, saņem 4 kombinētās potes devas un vēl citas vakcīnas, kurās arī var būt antibiotiku paliekas, tad tas ir vērā ņemams antibiotiku daudzums.

#Fakts nr. 8

Viena no ražotāja uzrādītajām kombinētās vakcīnas komplikācijām ir encefalopātija

Tas ir patoloģisks stāvoklis, ko radījuši organiski galvas smadzeņu bojājumi.

#Fakts. nr. 9

Vakcīnas potenciālais kaitējums pārsniedz iespējamo ieguvumu

Vakcīnu pētījumu pamatā ir teorija, ka vakcinācijas ieguvumi daudzkārt pārsniedz ilgtermiņa blakusparādību risku, un tāpēc ilgtermiņa drošības pētījumi nav nepieciešami.

Pētījumā noskaidrots, ka paaugstināts tikai vienas komplikācijas (diabēta) risks jau pārsniedz mazināto meningīta risku. Pētnieki uzskata, ka sabiedrība ir jāinformē, ka vakcīnas var izraisīt ilgstošas​ ​komplikācijas. Tas liks sabiedrībai pieprasīt piemērotākus drošības pētījumus pirms vakcinācijas sākuma, kas, savukārt, rezultēsies ar drošāku vakcīnu izstrādi.

Piemēram, Hib vakcīna palielina nepilngadīgo diabēta risku, kas pārsniedz ieguvumus no vakcīnas, kurai vajadzētu novērst 7 nāves gadījumus un 7–26 invaliditātes gadījumus uz 100 000 vakcinētiem. Par katru bērnu, kas izglābts no Hib, būs četri cilvēki ar cukura diabētu.

Kopš Hib vakcinācijas sākuma Amerikas Savienotajās Valstīs un Apvienotajā Karalistē ir strauji pieaudzis diabēta biežums, īpaši bērniem līdz 4 gadu vecumam.

Arī praktiski visi polio gadījumi pēdējos gados ir bijuši bērniem, kuri ir saņēmuši četras vakcīnas devas, un gandrīz puse [bija] bērniem, kuri saņēmuši 10 devas.

#Fakts nr. 10

Vakcīna satur barotnes antigēnus, kuru pamatā ir olbaltumvielas, un tie varētu būt atbildīgi par paaugstinātas jutības reakcijām

Alerģija pret olām ir viena no biežākajām zīdaiņu pārtikas alerģijām. Olu olbaltumvielas, īpaši ovoalbumīns, ir vairākās vakcīnās, kuras vīrusi audzēti uz embrionētām vistu olām.

Šeit parādās ļoti nopietna informācija, jo, visticamāk, pat ārsti, kas šo jautājumu nav nopietni pētījuši, nemaz nezina, ka zinātniskie pētījumi par vakcīnās esošo olu kā sastāvdaļu un tās iespējamajām alerģiskām reakcijām ir piemērojami TIKAI MUTĒ pilināmajām vakcīnām jeb perorālām vakcīnām nevis injicējamajām vakcīnām (kā šī kombinētā vakcīna).

Tas nozīmē, ka nav veikti pētījumi par parenterālām vakcīnām un to saistību ar iespējamajām alerģiskajām reakcijām vai konkrētu vielu nepanesību pēc vakcinācijas (pēc injicējamās vakcīnas).

Saites uz pierādījumiem:

1. https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/infanrix-hexa-epar-product-information_lv.pdf

https://www.ema.europa.eu/en/medicines/human/EPAR/infanrix-hexa

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0946672X19304201?via%3Dihub

2. https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/polio.html

3. https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/Formaldehyde

https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/infanrix-hexa-epar-product-information_lv.pdf

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/Formaldehyde#section=Mechanism-of-Action

4.https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/infanrix-hexa-epar-product-information_lv.pdf

5. http://himedialabs.com/TD/AT094A.pdf

6. https://www.ema.europa.eu/en/medicines/human/EPAR/infanrix-hexa

https://en.wikipedia.org/wiki/Polysorbate_80

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16400901/

7.https://www.ema.europa.eu/en/medicines/human/EPAR/infanrix-hexa

https://www.chop.edu/centers-programs/vaccine-education-center/vaccine-ingredients/antibiotics

https://www.medscape.com/viewarticle/516045_6

8. https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/infanrix-hexa-epar-product-information_lv.pdf

9. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1114674/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1116914/

https://www.who.int/bulletin/archives/en/80(3)210.pdf

10. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4384976/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4384976/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4384976/

Kombinētās vakcīnas “Infanrix hexa” pilna izpēte:

Kombinētā dift-polio-garā klepus-b hepatīta vakcīna – Vakcīnrealitāte.org (vakcinrealitate.org)
Last modified: 12. aprīlis, 2022