Izraēlā, kur “epidēmija” šķietami pievarēta, jo absolūtais vairums iedzīvotāju (ja tic statistikai) saņēmuši covid injekcijas, un kas šajā ziņā pārējai pasaulei tiek stādīta priekšā kā piemērs, pirms divām nedēļām sākta trešās devas injicēšana cilvēkiem vecumā 60+.

Eksperti norāda, ka trešās devas iedarbība, atšķirībā no abām pirmajām, esot tūlītēja.

Un patiesi, saslimstība šī pus mēneša laikā palielinājusies trīs reizes, ņemot vērā, ka trešo devu saņēmusi puse minētās vecuma grupas pārstāvju.

Aizvadītajā nedēļā cienījamie eksperti apkopojuši trešās devas kampaņas rezultātus un ar trešo ķērušies klāt arī piecdesmitgadniekiem, ieslodzītajiem un mediķiem.

Papildu tam Izraēlā (kurā – vēlreiz atkārtojam – “kolektīvajai imunitātei” jau būtu jābūt sasniegtai) ieviests vēl kāds jauninājums – iedzīvotāju ērtībai injekciju kabineti trešo devu saņemšanai darbosies visu diennakti! 

Vēlaties ķirsīti uz šīs ziņas kūkas? – Komitejā, kas pieņēma lēmumu par piecdesmitgadnieku trīskārtējo potēšanu ar kovid preparātiem, 40% bija pret, pārējiem atturoties!

Identiska aina bija ar lēmuma pieņemšanu par 60+ vakcinēšanu pa trešam lāgam – vairums lemttiesīgo valsts pārstāvju bija pret. Gluži vienkārši tāpēc, ka zinātnisko datu – nulle; nekur citur pasaulē tamlīdzīgas aktivitātes nav notikušas.

Taču tad attapīgi farmācijas kompāniju diplomāti un reseta pārstāvji ar katru komisijas locekli veica “individuālas pārrunas”, kā rezultātā viņi piekrita dot zaļo gaismu šāda veida eksperimentam ar Izraēlas tautu. 

Avots: www.timesofisrael.com

Palīdzēt, lai mēs varētu vairāk: atbalsti

Last modified: 1. oktobris, 2021