Vasilisas pieredze pēc vakcinācijas ar “Janssen”:

“Man ir 30.
9. jūlijā potējos ar “Janssen”. Ne paaugstinātas temperatūras, ne galvassāpju. Roka nesāpēja. Vakcinējos darba vajadzībām un aizmirsu to kā baisu sapni. Vasaras beigās ievēroju aizdusu, ko norakstu uz karstumu, svaru un vecumu galu galā. Septembrī dodos sportot, taču sāpes krūtīs ir neizturamas – itin kā plaušas degtu! Nekas tamlīdzīgs mani iepriekš nav piemeklējis. Arī to norakstu uz kādiem apstākļiem.

Iepriekš, martā, biju veikusi rentgena izmeklējumu plaušām (atkārtoju to katru gadu pati pēc savas iniciatīvas). Tajā redzams, ka plaušas ir tīras.

Oktobrī man bija paredzēta plānveida operācija, kam bija nepieciešams jauns plaušu rentgena uzņēmums. Tajā bija redzams, ka ir iekaisuši plaušu limfmezgli. Pēc šīs te operācijas tieku nosūtīta uz visiem iespējamajiem izmeklējumiem. Pat ar norādi “STEIDZAMI” nākas gaidīt trīs nedēļas uz datortomogrāfiju. Šajā laikā es smoku nost, un man tiek izrakstītas inhalācijas ar “Ventolin” un “Berodual”.

1. decembrī man tiek veikta DT ar kontrastvielu. Procesa gaitā sarunājos ar medmāsu, kura atklāj, ka ļoti daudz cilvēku pēdējā laikā nāk ar šo pašu problēmu – kādam tās ir slimības, citam – pošu sekas. DT rezultātos redzams, ka manās plaušās ir 2cm jaunveidojums… tieku nosūtīta uz bronhoskopiju. Pēc izmeklējuma 28. decembrī man tiek pavēstīts, ka steidzami nepieciešama operācija, citādi varu sākt atvadīties no tuviniekiem. Man esot agresīvs audzējs nu jau 4 cm diametrā. 28. dec. Pierakstos uz operāciju Sauriešos; tā ir bez maksas.

Esmu runājusi ar ārstiem par šo tēmu, lai plaši publiski celtu šo jautājumu par manām blaknēm. Taču man tika pateikts: pirms vakcinēšanās tu tiki informēta par iespējamajām blaknēm un devi tam savu piekrišanu. Juridiski ar to viss ir pateikts.

Tagad ierakstu video vēstījumu, rakstu vēstules tuviniekiem, gadījumā, ja no slimnīcas nepārnākšu. Ir ļoti bail, taču atpakaļceļa nav.

Vai ļaušu injicēt trešo devu? Viennozīmīgi nē – strādāšu no mājām, pirkumus veikšu attālināti. Arī līdz šim pat uz kino nebiju gājusi ar šo te kodu, vien uz darbu un apģērbu veikalu.”

Last modified: 8. februāris, 2022