Žurnāla “Ieva” jaunākajā numurā lasāms raksts par to, ka Covid-19 injekcijas ir “drošas” un “nekaitīgas” grūtniecēm!

Kā galvenā eksperte raksta tapšanā pieaicināta ginekoloģe un dzemdību speciāliste Vija Veisa. Vai šī daktere ir patiešām zinoša imunoloģijā, ģenētikā un jaunu medicīnas preparātu izstrādes jomā, lai spētu pārliecinoši apgalvot: jaunās injekcijas nekādi nevar iedarboties uz cilvēku fertilitāti un bērnu attīstību?

Uzmanības vērts fakts: visa raksta garumā nav norādīts neviens konkrēts zinātniskais pētījums vai zinātnieka vārds, lai lasītājs pats varētu pārliecināties par informācijas patiesumu, lai gan raksta pieteikumā tiek solīts, ka viss tiks noskaidrots “kā ir. Pamatoti, zinātnē balstīti”.

Ekrānšāviņš no žurnāla “Ieva”, 39. Numurs, 32. lpp.
www.manizurnali.lv

Tālāk apskatīsim “faktus”, ko rakstā piemin, “apgāžot” mītu “Covid-19 injekcijas neietekmē fertilitāti.”

“Vai tā ietekmē auglību? Nē. Patiesībā neviena no vakcīnām neietekmē cilvēku spēju radīt pēcnācējus, arī vakcīnas pret Covid-19 nē.”

Kā ir patiesībā?

“Vakcīnrealitāte” jau atspēkoja mītu, ka Covid-19 injekcijas “neietekmē” fertilitāti. Pētījumu lasiet šeit.

Īsumā no raksta:

  1. Visu četru minēto Covid -19 preparātu zāļu aprakstos norādīts, ka nav pietiekami daudz datu, lai izvērtētu šo preparātu drošību grūtniecēm un barojošām māmiņām;
  2. Tā kā visu četru preparātu drošība un efektivitāte tiek pētīta pašlaik notiekošajos klīniskajos pētījumos, atbildību par iespējamajām sekām uzņemsies pati grūtniece.
  3. Eiropas blakusparādību ziņošanas mājaslapā (EudraVigilance) norādīti ziņojumi par spontāniem abortiem, augļa bojāeju un citām problēmām, kas radušās pēc Covid-19 vakcinācijas;
Avots: www.vakcinrealitate.org

Šajā rakstā norādām, ka tikai 2021. gada augusta beigās tika pieņemts lēmums pētīt Covid-19 injekciju ietekmi uz fertilitāti un grūtniecību.

Avots: www.nichd.nih.gov

Iemesls ir tāds, ka Lielbritānijā saņemti 37 754 ziņojumi par iespējamām reakcijām, kas saistītas ar dažādiem menstruāciju traucējumiem, ieskaitot smagāku asiņošanu nekā parasti, aizkavētas menstruācijas un negaidītu asiņošanu no maksts.

Lasīt UK “Yellow card” ziņojumu kopsavilkumu par COVID-19 injekcijām un veselības problēmām, kas radušās pēc to injicēšanas: šeit.

Avots: www.gov.uk

Turpat tālāk: “Tāpat kā lielākā daļa vakcīnu un zāļu, arī COVID-19 vakcīnas klīniskie pētījumi grūtniecēm pirms vakcīnu lietošanas vispārējā populācijā netika veikti.”

“MHRA turpinās cieši uzraudzīt drošības datus par COVID-19 vakcīnu lietošanu grūtniecības laikā, tostarp izvērtējot elektroniskā veselības aprūpes reģistra datus.”

Avots: www.gov.uk

Pētījums, kurā piedalījās 3958 grūtnieces. Starp 3958 dalībniecēm, kas reģistrētas v-drošas grūtniecības reģistrā, 827 bija pabeigta grūtniecība, no kurām 115 (13,9%) bija augļa zudums un 712 (86,1%) rezultātā bija dzīvi dzimuši bērni (galvenokārt to dalībnieču vidū, kuras vakcinētas trešajā trimestrī). Negatīvie jaundzimušo iznākumi ietvēra priekšlaicīgas dzemdības (9,4%) un mazu izmēru gestācijas vecumam (3,2%); netika ziņots par jaundzimušo nāvi. Lai gan tās nav tieši salīdzināmas, aprēķinātās nelabvēlīgās grūtniecības un jaundzimušo iznākumu proporcijas personām, kas vakcinētas pret Covid-19 un kurām bija pabeigta grūtniecība, bija līdzīgas attiecībai, par ko ziņots pētījumos ar grūtniecēm, kas tika veikti pirms Covid-19 pandēmijas.

Starp 221 ar grūtniecību saistītām blakusparādībām, par kurām ziņots VAERS, visbiežāk ziņotais notikums bija spontāns aborts (46 gadījumi).

Avots: www.nejm.org

Pētījuma autori secina: “Sākotnējie atklājumi neuzrādīja acīmredzamus problēmas grūtniecēm, kuras saņēma mRNS Covid-19 vakcīnas. Tomēr ir nepieciešama lielāka uzraudzība tām sievietēm, kas vakcinētas pirmajā grūtniecības trimestrī, lai iegūtu vairāk informācijas par iedarbību, maternitāti, grūtniecību un zīdaiņa veselību.

VAERS (blakusparādību ziņošanas sistēma) ir pieejama tabula, kurā norādīti 6506 ziņojumi par spontāniem abortiem, asiņošanu un citām veselības problēmām, kas radušās grūtniecēm pēc Covid-19 injekcijas saņemšanas.

Avots: www.medalerts.org

Turpat zemāk ir izlasāmi visi ziņojumi un veselības problēmas, kas ir radušās konkrētām sievietēm.

Piemērs: VAERS ID 906529

“Kad es saņēmu vakcīnu, man bija 32 grūtniecības nedēļas. Sestdien notika spontāns amnotisko šķidrumu pārrāvums, un es nekavējoties devos uz slimnīcu, un man nekavējoties tika dots steroīds, magnijs bērnam. Svētdien ap pulksten 15:45 es saņēmu steroīdu otro kārtu un tiku novērota. Pirmdien pulksten 8:06, es sāku priekšlaikus dzemdēt, es dzemdēju savu bērnu 33 grūtniecības nedēļās, un viņa svēra 3 mārciņas 11 unces. Paredzamais dzemdību datums bija 20.08.2021. Es biju augsta riska paciente, d/t fibroīda, bet visu grūtniecību nav bijušas problēmas; mana pēdējā ultrasonogrāfija tika veikta 17. decembrī, un bērns tajā laikā bija vesels bez komplikācijām.”

Avots: www.medalerts.org

Piemērs: VAERS ID 913213

“Tika uzskatīts, ka man ir apmēram sešas grūtniecības nedēļas (pirmais trimestris), un nākamajā dienā pēc vakcīnas ievadīšanas man sākās smaga asiņošana no maksts. Dienā, kad saņēmu vakcīnu, es jutos labi, izņemot roku sāpes līdz pulksten 14:30, kad sāku just drebuļus un svīst. Es izmērīju temperatūru un man nebija drudzis, bet grūtniecības laikā lietoju Tylenol (kā ieteikts). Šodien jutos slikti, un šovakar sākās smaga asiņošana no maksts, kas visvairāk saistās ar spontāno abortu. Man nekad iepriekš nav bijis spontānais aborts. Es rītdien zvanīšu savam pakalpojumu sniedzējam, lai veiktu laboratoriskus izmeklējumus.”

Avots: www.medalerts.org

Un tādu ziņojumu ir ļoti daudz! Vai tiešām šie ziņojumi neko nenozīmē?

Vai tiešām Vija Veisa, ginekoloģe un dzemdību speciāliste, kurai būtu jāaizstāv grūtnieču un zīdaiņu dzīvība un veselība, turpinās ar putām uz lūpām apgalvot, ka šīs eksperimentālās injekcijas nevar ietekmēt grūtniecību un augli?

Avoti

  1. “Pfizer” izpēte: šeit.
  2. “Astra Zeneca” izpēte: šeit.
  3. “Janssen” fakti: šeit.
  4. UK “Yellow card” ziņojumu kopsavilkums: šeit.
  5. VAERS tabula par ziņojumiem ar grūtniecību saistītām blakusparādībām: šeit.
  6. 8. Mīts “Preparāti izgājuši visas klīniskās izpētes fāzes”: šeit.
  7. Pētījums, kurā piedalījās 3958 grūtnieces: šeit.
Last modified: 10. oktobris, 2021