Kā palīdzēt kovid vakcinētajam tuviniekam?

Ja jūtat nemieru par veselības pasliktināšanos tuviniekiem, kuri uzskatīja par nepieciešamu saņemt jaunās vakcīnas – Jūs varat viņiem piedāvāt augu izcelsmes variantus organisma stiprināšanai, lai samazinātu asinsvadu problēmu risku. Šī, kā liecina gan jaunākie pētījumi, gan cilvēku pieredzes stāsti un ziņojumi blakņu uzskaites datubāzēs, ir ļoti izplatīta problēma vakcinēto vidū.

Daba ir dāsna! Shikimic acid (šikimīnskābe) būtiski samazina trombu veidošanās risku. Šo vielu iegūst, pievienojot ēdienam (sēklu veidā), smūtijiem vai pagatavojot uzvārījumus no:

1. Fenheļa sēklām;

2. Anīsa;

3. Egļu skujām.

Avots: https://en.wikipedia.org

Tādējādi organismā tiks veicināta trombocītu akumulācija un šķīdināsies asinis.

Šikimīnskābe sniegs labumu ne tikai kovid injicētajiem, bet arī vienkārši veseliem cilvēkiem – tai piemīt virkne veselībai vērtīgu īpašību.

Ziņots par gadījumiem, kad pēc kovid vīrusa vai arī jaunajām injekcijām atsevišķās ķermeņa vietās sāk parādīties zilumi, pat no nelielas slodzes, piemēram, iepirkumu maisiņu nešanas; tirpst rokas, kājas un ir citas ar asinsvadiem saistītas problēmas.

Avots: www.ncbi.nlm.nih.gov

Asinsvadu atjaunošanā palīdzēs:

Vērtīgās taukskābes / Omega apvienojumā ar atteikšanos no toksisku vielu uzņemšanas caur pārtiku un dzērieniem. Vitamīni D3/K2, B grupas vitamīni, vitamīns C, augu izcelsmes produkts Rasveratols, arginīns, Omega 7 (smiltsērkšķis), zivju eļļa (jāmeklē tāda, kuras sastāvā nav smago metālu, piem., “Rosita”). Jāsāk ar visas uzskaitītās vielas saturošo produktu iekļaušanu ēdienkartē.

Aterosklerozes jeb vienas no biežāk sastopamajām asinsvadu slimībām galvenais cēlonis ir rafinētu cukuru, metālus un toksīnus saturošu pārtikas produktu lietošana.

Saistība ar taukiem tai ir maza! Vērtīgo tauku nav daudz, taču ir atrodami: gan augu izcelsmes produktos, piemēram, avokado, gan dzīvnieku izcelsmes – ja ir pieeja produktiem, kuru ražošanai netika pielietotas antibiotikas un hormoni.

Viss uzskaitītais ir sirds un asinsvadu, šūnu membrānu, hormonālās sistēmas veselības priekšnoteikums.

Esam veseli! Lai sirdsmiers arī par tuviniekiem!

Sagatavoja: uztura speciāliste, naturopāte Katja Či (Katia Txi – YouTube), “Vakcīnrealitāte Latvijā”

Last modified: 1. oktobris, 2021